Наші батьки і уявити собі не могли, що в їхньому житті з’явиться настільки корисне і функціональне винахід людства, як пластикові вікна. Вони завоювали величезну популярність у щирих борців за екологію. Саме пластикові вікна дозволяють створити і контролювати мікроклімат приміщення, зберігаючи тепло і захищаючи від шуму, пилу і атмосферних опадів. Конструкції з ПВХ-профілю непомітно влилися в наш побут і зайняли там важливе місце, витіснивши дерев’яні вікна, які за співвідношенням ціна-якість, далеко позаду. Так навіщо ж потрібні пластикові вікна? Які переваги ми отримуємо від їх установки? – Запитаєте ви. Давайте разом спробуємо розібратися з допомогою аналізу функціональності ПВХ-конструкцій.

Одним з визначальних чинників при виборі вікна є його ціна, яка формується на основі суми витрат на комплектуючі, матеріали, зберігання, транспортування, амортизацію виробничого обладнання та оплату праці співробітників. Як правило, вартість пластикового вікна значно нижче сучасного дерев’яного вікна зі схожими характеристиками, а дерев’яні вікна радянських часів в розрахунок брати взагалі не має сенсу зважаючи на їх негерметичності, обмеженості у функціональному відношенні і складності в обслуговуванні.

В обов’язковому порядку варто звернути увагу на гарантійний термін експлуатації конструкції, що дозволяє зберегти всі свої первісні якості на високому рівні. Як правило, розумна гарантія виробника на ПВХ-виріб і його монтаж становить 2-3 роки, в рідкісних випадках 5 років. При якісному виготовленні і монтажі, а так само при належному догляді, пластикові вікна прослужать вам довгий час. Гарантія виробника ПВХ-профілю на збереження його властивостей і кольору від 40-ка років, що є чудовим показником і не вимагає додаткових аргументів. Саме тривалий термін експлуатації і простота обслуговування вікон ПВХ підкорив серця багатьох шанувальників пластикових конструкцій.

Як правило, будь-який покупець, насамперед, оцінює зовнішній вигляд вікна. Пластикові вікна естетичні, вони вписуються в будь-який інтер’єр, тому ідеї дизайнера, що стосуються колірного рішення або форми легко втілити в життя. Завдяки широкому спектру кольорів і форм, можна підібрати пластикові вікна, виходячи з стилістики кімнати, купити ПВХ-конструкцію в офіс або встановити їх у виробничому, складському приміщенні.

Варто відзначити, що всі пластикові вікна володіють відмінною тепло- і звукоізоляцією, вони практичні і не пропускають вологу. Якісно зроблені і встановлені пластикові вікна будуть служити вірою і правдою довгі роки, піклуючись про ваше здоров’я та затишок у вашому домі.

Замовити пластикові вікна можна звернувшись в один з офісів компанії "Класні Вікна".

Контакти в Москві:

  • телефони:

+7 (495) 912-31-69, +7 (495) 911-20-68 (Центральний офіс);

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Навіщо потрібні вікна

    Навіщо потрібні вікна? У наших вікон безліч функцій. Вікна потрібні для краси нашого будинку. Якби не було вікон, то вдома виглядали б якось непривітно. Вікна потрібні, щоб в квартиру потраплял…

  • Навіщо потрібні дефлектори вікон і капота …)))

    yaguarondi> Блог> Навіщо потрібні дефлектори вікон і капота …))) Москва, Росія НАВІЩО ПОТРІБНІ ДЕФЛЕКТОРИ ВІКОН? Просто вони користуються успіхом саме в середній смузі, в Росії, Америці, в Євро…

  • Рулонні штори на пластикові вікна. Як вибрати рулонні штори

    Рулонні штори дуже зручний винахід. Найважливіше їх перевагу перед звичайними шторами вони антистатичні. Тобто, на відміну від звичайних штор, рулонні штори не є пилозбірниками. Нам так хочеть…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 11 =