Професійна діагностика автомобілів – запорука правильного проведення подальшого ремонту машини! Якщо невірно ідентифікувати проблему, це може призвести до виникнення необхідності виконання повторних робіт, що завжди пов’язане з додатковими грошовими витратами.

Саме тому необхідними умовами для проведення якісної комп’ютерної діагностики автомобіля є сучасне багатофункціональне обладнання, новітнє програмне забезпечення та досвідчені фахівці. Усім цим критеріям відповідає наш сервісний центр.

Наші послуги

Пропоновані нами послуги можна розділити на кілька груп:

Виїзна діагностика автомобіля

Ми розуміємо, що у наших клієнтів далеко не завжди є можливість приїхати в наш сервісний центр на діагностику автомобіля. Більше того, у разі появи сигналів про деякі несправності (наприклад, поява помилки “Check Engine”, коли необхідна діагностика двигуна з виїздом) продовжувати рух на автомобілі не рекомендується.

У таких випадках комп’ютерна діагностика автомобіля з виїздом, а також подальший ремонт, якщо він можливий поза автосервісом, стануть оптимальним виходом зі сформованої ситуації.

Переваги виїзної діагностики:

Наш автосервіс завжди орієнтований на те, щоб вам було комфортно користуватися нашими послугами. Наші фахівці самі визначать, який саме вид діагностики потрібен вашому авто, якщо необхідна тільки часткова комп’ютерна діагностика автомобіля, ціна на неї буде набагато нижче, ніж на комплексну.

Чекаємо вас в нашому автосервісі!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − eleven =