Коротка історія комп'ютерів

Історія створення перших комп’ютерів йде до сорокових років минулого століття.
представляли собою громіздкі споруди, що займали цілі приміщення.

Вони працювали виключно на дорогих електронних лампах. Звідси і їх назва
лампові комп’ютери. Використовувалися вони в основному у військових цілях.

А після закінчення війни в державних установах.

Лише деякі великі фірми в той час мали до них доступ. Значно зменшити габарити допомогло винахід транзисторів в 1948 році. році була випущена перша модель одного з найпоширеніших комп’ютерів того часу D -8. Він користувався досить великою комерційною популярністю.
Розміром був приблизно з холодильник.

До того моменту винахід інтегральних схем дозволило ще зменшити розміри комп’ютерної техніки. був випущений перший четирехбітних мікропроцесор Intel-4004. Цей процесор вважається першим в історії доступним однокристальним мікропроцесором.

Сьогодні ці мікросхеми високо цінуються серед колекціонерів.
Ціна може доходити до п’ятисот доларів. році на світ з’явився перший восьмібітний мікропроцесор Intel-8008. Архітектурно він був схожий на Intel-4004. році Генрі Едвард Робертс створює перший мікрокомп’ютер Альтаїр на базі процесора Intel-8008.
Першою мовою програмування для Альтаїр Altair BASIC – інтерпретатор мови Бейсік. Саме в цей час комп’ютери завойовувати сфери суспільного життя.

З’являються перші великі компанії, що спеціалізуються на
випуски комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для неї. Розробляються перші програми покликані полегшити життя і збільшити продуктивність праці.
році корпорацією IBM був створений перший персональний комп’ютер, який став родоначальником всіх сучасних комп’ютерів.

Це була модель IBM C 5150. Фірма IBM, була заснована в 1911 році, а її комп’ютери донині користуються величезним попитом і є одними з найнадійніших у світі.


Сьогоднішнє життя навряд чи можна уявити без персонального комп’ютера. Роздрукувати тест або фотографії, обмінятися корисною інформацією на великій відстані, обробити і систематизувати величезну кількість даних все це стало можливим завдяки використанню.
Ми користуємося ними навіть без крайньої необхідності. Створено: 08. 06.

2012
хороша інформація! супер!.

Коротка історія комп’ютерів

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − four =