Куріння. Шкода куріння для здоров'я. Чому люди курять?

Коротко: Народження здорового малюка залежить від відповідального підходу обох батьків. Токсини в тютюновій продукції призводять до порушення кровообігу в статевих органах чоловіків і залозах. Це значно пригнічує сперматозоїди, що закінчується втратою їх рухливості, зниженням активності та втратою здатності до запліднення.

Шкода куріння для чоловіка означає нездоровий відтінок обличчя, сухість шкіри, рання поява зморшок, наявність синіх кіл під очима. Протистояти шкідливою звичкою не може навіть здоровий спосіб життя, наприклад, відвідування басейну або спортзалу.

Дим пригнічує діяльність мозку, роблячи його слабким для сприйняття великих обсягів інформації і погіршуючи пам’ять. Також не варто випускати з уваги, якої шкоди завдає куріння функціонуванню внутрішніх органів, що входять до складу травної системи. Висновок про шкоду куріння для чоловіків: він анітрохи не менше, ніж для жінок.

Згубна звичка приносить людині безліч проблем зі здоров’ям.
Єдиним вірним способом позбутися від небажаних наслідків нікотинової залежності є категорична відмова від сигарет. Підлітковий організм отримує більше токсинів, ніж тіло дорослого. Це пояснюється меншою масою і особливістю стилю вживання сигарет. Приховуючи звичку від батьків і вихователів, діти курять швидко, здійснюючи нетривалі і глибокі затяжки.

Це призводить до того, що в організм проникає на 20% більше отруйних речовин.
Крім того, діти можуть використовувати недопалки, які мають підвищений вміст отруйних елементів. Який ще шкоду приносить куріння?

Воно пригнічує фізичний розвиток. Вплив шкідливих речовин руйнує легені та серцево-судинну систему, провокує задишку і кашель.
Нікотин призводить до раннього зносу серця.

Гормональні вибухи роблять уразливою статеву систему, в цей період сигарети призводять підлітка до неможливості народження дітей у майбутньому. ось результати вживання тютюну. Шкода куріння полягає в припиненні інтелектуального розвитку, негативному впливі на пам’ять і мислення. Водночас підлітка може ввести в оману помилкова інформація від однолітків про користь сигарет.
Щороку жертвами пасивного куріння стають від 9 до 26 тис. дітей, що занедужують на астму, від 155 до 305 тис. бронхітом, причому від 136 до 212 з них помирають.

Згідно з даними, наданими закордонними вченими, якщо в будинку вживають сигарети, то це негативно відбивається на дітях. Тютюновий дим скорочує в окріпнув вміст корисного холестерину, оберігає від серцевих хвороб. Детальну інформацію про шкоду куріння безкоштовно можна дізнатися на нашому сайті.


Куріння. Шкода куріння для здоров’я. Чому люди курять?

Прочитати статтю повністю.


Коментарі:

Олександр Зорін пише: Я завезал!

Олександр Зорін пише: Я завезал!

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + 6 =