Стаття опублікована в підрозділі Маленька кухня. (що є частиною розділу Дизайн кухні)

Простора кухня може бути мрією, але реальне життя демонструє, що для зручності і кулінарного натхнення треба не так вже й багато місця. А кухонні гарнітури для маленької кухні є невеликими шедеврами лаконічності і стилю: вони забезпечені зручною і красивою фурнітурою. викатними і висувними механізмами. Розмістивши такий гарнітур у себе в кухні, можна все необхідне мати під рукою і тримати в порядку.

Головні якості гарнітура

Комплект меблів для маленької кухні повинен бути компактним, містким і ергономічним. Виробники меблів враховують, що кутові кухонні гарнітури для маленької кухні розміщують на обмеженому просторі, тому роблять їх з мінімальною кількістю гострих виступів і кутів.

Довга робоча поверхня – розкіш в маленькій кухні. Дозволити її можуть лише ті, хто відмовиться від одного з модулів для зберігання. Модульна система дуже зручна, під будь-яке планування можна підібрати хороший комплект з «розумною фурнітурою» і раціонально розташувати його.

Спосіб розміщення

Способи розстановки кухонних гарнітурів в хрущовках і будь-яких малогабаритних кухнях: кутовий, лінійний, П-подібний. Якщо планується кухня-камбуз, де буде багато побутової техніки, передбачено зберігання великої кількості посуду і запасів продуктів, доречна ПаОбразна розстановка модулів, а обідня зона виноситься у вітальню.

Способи розташування кухонного гарнітура

Два інших варіанти розстановки – для кухні, де компактно повинні розташуватися робоча поверхня, мийка, плита і обідній стіл зі стільцями або табуретами.

Кутова розстановка є найбільш зручною для роботи, такий кухонний гарнітур виглядає сучасно і не вимагає багато місця.

Стиль

Різні стилі для різних приміщень роз’єднують будинок, не дозволяють простежити головну ідею. Тому кухню оформляють так, щоб всі житловий простір було цілісним. Якщо з деталями конкретного стилю складно визначитися, вибирають мінімалістичний гарнітур в колір стін. Таке рішення впишеться в будь-який стиль.

Модулі

Всі модулі-складові кухонних гарнітурів мають стандартні розміри, але стандарти кожного виробника відрізняються. Модулі можуть бути дуже великими або невеликими, компактними.

Чим сучасніше фурнітура і більше різних механізмів, тим краще використовується площа кухні і зручніше буде нею користуватися.

Зазвичай кутові гарнітури для маленької кухні включають модулі-шафи або тумби і робочу поверхню – стільницю, зверху об’єднуючу кілька модулів. Найкраще зарекомендували себе лаконічні прямокутні модулі без виступаючих декоративних деталей і великих ручок.

Столик для кухні

Великий стіл для сімейних торжеств можна накривати у вітальні, обходячись для щоденного прийому їжі барною стійкою або компактним столиком. Має велику схожість з барною стійкою довгастий настінний столик. Трансформувати в такий стіл можна кухонний підвіконня.

Відкидний столик – варіант для тих, хто не любить сидіти обличчям до стіни. Конструкція такого столу дозволяє відкидати його і спирати на спеціальну підставку.


Колір

Темні тони навряд чи вдало впишуться в маленьку кухню. Але, виключивши їх, отримуємо величезний вибір: ніжна пастель, життєрадісні лимонний, салатовий, оранжевий кольори, всі відтінки сірого.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − five =