Що вибрати ламіновані або шпоновані двері?

Зазвичай зовсім не просто прийняти рішення, що вибрати ламіновані або шпоновані двері. так як даної продукції безліч і, звичайно ж, фахівців у цьому питанні які знають все про ламінованих і шпонованих дверях можна перерахувати по пальцях. Давайте зупинимося детальніше на те, як же правильно вибрати двері.

Для початку, потрібно зробити вибір, яке дверне полотно вам найбільше подобається і підходить, тобто шпон або ламінат. На перший погляд ламінат і шпон досить таки схожі, особливо якщо говоритися про ламінуванні, але насправді при використанні вони поводяться зовсім по-різному.

Давайте проведемо дослідження і розберемося в чому тут причина. Насамперед для дверей найважливішим критерієм буде надійність. Розглянемо ламінат. Він являє собою багатошаровий матеріал, виготовлений з паперової основи пресованої під високим тиском і температурою, а на поверхню даного матеріалу наноситися декоративний захисний шар.

Недолік такої конструкції полягає в тому, що вона погано переносить високу вологість. Хоча ламіноване дверне полотно, зроблене якісно володіє достатньою гідроізоляцією, яка дозволить їй гідно прослужити не один десяток років. До того ж це штучний матеріал. 

Ось ми і підійшли до конкуруючого покриттю ламінату, шпону. Він виготовляється з натуральних матеріалів, а попросту сказати це найтонший зріз з дерева, який в процесі виробництва покривається складом від вологи і лаком. З вище написаного можна зробити простий висновок, що шпон набагато довговічніші, а значить і прослужить довше, ніж ламіноване дверне полотно.

Якщо підходити до ламінованого і шпанірованному дверному полотну з боку зовнішнього вигляду і безпеки, то шпон на порядок вище виглядати багатшим і представительнее. Тому що не куди не діти красиву і натуральну фактуру дерева, його натуральні кольори і неповторний малюнок.

Хоча ламінат дозволить вам скористатися всієї вашої багатою фантазією, оскільки немає обмежень по наносимому малюнку і квітам. Далі торкнемося безпеки міжкімнатних дверей. Головним критерієм в даному питанні, звичайно ж, є основа з чого проводитися дверне полотно. 

Як ми писали вище, шпоновані двері виробляються з натурально дерева і несуть меншу небезпеку, ніж двері, що виготовляються з ламінованого покриття. Однак це не означає, що ламінат не володіє всіма необхідними документами підтверджують їх безпеку (гігієнічні сертифікати). 

Але за статистикою основна маса покупців віддає свою перевагу дверям з натурального матеріалу. Тоді що ж змушує покупців купувати ламіновані двері? – Це, насамперед доступна ціна. Кінцевий вибір залишається за вами, але пам’ятайте купувати двері варто тільки перевірених часом виробників.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 17 =