Як видалити віруси з ноутбука?

Відповідь майстра:

Багато хто використовує різні антивірусні програми, які працюють в автоматичному режимі для очищення комп’ютера від вірусів. Незважаючи на це часто з’являється необхідність видаляти віруси з комп’ютера або ноутбука в ручному режимі.

Щоб видалить віруси, знадобиться перевірена антивірусна програма.

Багато антивірусники під час своєї роботи не виробляють періодичне сканування системи. Т.О. вірус, який з’явився на комп’ютері залишається непізнаним в пасивному стані протягом усього часу, поки не використовуються додатки. Для того щоб виявити і видалити такі віруси, необхідно проводити попереднє сканування системи.

Відкриваємо головне вікно антивірусної програми, переходимо в меню «Сканування жорстких дисків» або «Сканування ПК». У вікні визначаємо настройки сканування свого комп’ютера.

Для більш ретельного сканування вибираємо найпотужніший варіант – «Глибоке сканування». Після цього вказуємо жорсткі диски та інші пристрої, на яких будемо проводити пошук і видалення вірусів.

Якщо необхідно, здійснюємо більш тонке налаштування параметрів сканування та перевірки фалів. Після цього натискаємо кнопку «Сканувати».

Під час сканування антивірус виявить підозрілі файли, після чого запропонує виконати одну з дій над ними. Зазвичай антивірус пропонує:

Видалення файлу

Переміщення файлу в карантин

Пропустити файл (залишивши все без зміни)

Очистити файл від вірусів.

Вибираємо одну з дій і натискаємо кнопку «Ок».

У разі якщо після роботи антивірусної програми вірус залишився на комп’ютері, необхідно видалити його самостійно. Вказуємо антивірусній програмі ім’я файлу для видалення. Для цього відкриваємо папку, в якій зберігається пошкоджений файл, і клікаєм по ньому правою кнопкою мишки і вибираємо одну з дій в меню (наприклад «Перевірити на віруси»).

У тому випадку, якщо антивірус не виявив підозрілих даних у файлі або декількох файлах, але Ви знаєте, що файл містить вірус, виділяємо цей файл або декілька файлів і натискаємо комбінацію shift + del.


УВАГА.

Якщо Ви не впевнені у призначенні файлу, то краще не видаляти цей файл або їх групу самостійно. Це може призвести до неправильної роботи операційної системи.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 3 =