2013-07-25

Відкривши свої двері в далекому 1955 році, цей тематичний парк, який допомагає зануритися в атмосферу казкової мультиплікації Діснея, щороку приймає мільйони гостей.

Відкривши свої двері в далекому 1955 році, цей тематичний парк, який допомагає зануритися в атмосферу казкової мультиплікації Діснея, щороку приймає мільйони гостей. Для багатьох дітей світу бажання відвідати це місце є заповітною мрією, але реалізувати її вдається вже в дорослому віці.

Парк Діснея, як і інші легендарні туристичні визначні пам’ятки, зберігає безліч легенд і просто цікавих історій. Незважаючи на те, що північнокорейський лідер Кім Чен Ір був для свого народу проявом всього антиамериканського і антикапіталістичного, він не гидував американськими продуктами, а його син Кім Чен Ин, який нині править цієї загадкової країною, інкогніто потрапив в Діснейленд в 2001 році.

Звичайно, диктатор і його родичі завжди були персонами нон грата в Сполучених Штатах, але Кім Чен Ин і його рідний брат Кім Чен Чул використовували підроблені паспорти і змогли відвідати токійський Діснейленд. Територія Діснейленду становить 34 гектари і підтримкою порядку і чистоти на цій величезній площі займається ряд спеціальних служб і профільного персоналу. У парку навіть є водолази, які займаються виловлювання сміття з дна водойм. Але існують і інші не менш необхідні помічники – бродячі кішки. У Діснейленді їх живе близько двохсот. Вони борються з гризунами і тому до них ставляться дуже прихильно.

Незважаючи на те, що парк орієнтований на дітей та сімейне дозвілля, деякі люди можуть угледіти в поведінка деяких співробітників парку непристойні дії. Так сталося з жінкою, яка подала позов на парк розваг, а точніше на співробітника, який носив костюм Тигри з «Вінні Пуха», звинувативши його в розбещенні доньки.

На її думку, Тигра робив непристойні жести і хапав дівчинку і маму за непристойні місця. Людина був виправданий, оскільки було доведено, що руками в костюмі цього персонажа неможливо було чітко управляти, а вони здійснювали довільні рухи, які були витлумачені неправильно. На території Діснейленду є єдине місце, де можна придбати алкоголь. Це горезвісний клуб 33, членства в якому можна чекати цілих 10 років. Це один з найдорожчих і елітарних клубів на планеті, а ціна входу в це співтовариство становить 25000 доларів і 10 000 щорічних членських внесків. Його найбільш відомі члени – Том Хенкс і Джек Ніколсон.

Корисно (2) Марно (1)

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:



З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 13 =