Незважаючи на кілька століть, що минули з тих часів, коли їжу готували тільки на вогні, незважаючи на суперсучасні кухонні пристрої, тисячократно полегшують цей процес, генна пам’ять в нас дуже сильна. І приготована на вугіллі їжа досі вважається найсмачнішою і коханою. Тому побудувати стаціонарний мангал для дачі з цегли мріють багато.

Звичайно, можна обійтися переносний розбірною конструкцією або просто кожен раз споруджувати підпірки для шампурів з цеглин, як це зазвичай робиться на природі. Але набагато приємніше мати на своїй ділянці міні-кухню на відкритому повітрі, завжди готову до приїзду господарів і прийому гостей.

Центр дачного відпочинку – мангал

З чого почати

Як і всяке інше будівництво, зведення мангала починається з вибору місця і створення власного або пошуку відповідного готового проекту.

Вибираємо конструкцію

Стаціонарні мангали з цегли для дачі можуть бути як дуже скромних розмірів, так і досить значних.

  • Перші призначені виключно для смаження шашликів або барбекю, а всі підготовчі роботи і подальша трапеза відбуваються в іншому місці – в будинку або альтанці (див. Також статтю Варіанти споруди та облаштування цегляних альтанок з мангалом).

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + twenty =