Навчання щодо захисту від радіації

У разі надзвичайної ситуації, коли є небезпека радіоактивного зараження, повним обробкам підлягає весь міський, сільськогосподарський і промисловий транспорт. Контроль проводять прямо на місці розташування. Перевірки проходять в тому випадку, коли ступінь зараженості настільки висока, що подальше використання транспорту за призначенням небезпечно для людей. Сьогодні в Новокузнецьку вперше провели навчання на базі трамвайного підприємства.

Місце практичного розгортання станції обробки техніки – трамвайне підприємство №3. Подібні навчання на випадок НС із загрозою радіоактивного зараження фахівці Управління з захисту населення і території міста проводять раз на рік, але перш проходили вони лише на автотранспортних підприємствах. У разі НС весь рухомий склад, а також персонал, схильний радіаційному і хімічному зараженню, стягується на базу. Для, так званого, процесу знезараження.

Віра КІПЯТКОВА, заступник директора з експлуатації та загальних питань трамвайного підприємства №3: ​​”Звичайно, відразу проходить сигнал про готовність всіх ланок. Потім починається, перше – з проведення радіаційно-хімічного контролю, потім йде сам процес обробки, потім знову проводиться контроль”.

Знезараження виконує водійський і обслуговуючий персонал техніки. І якщо після повторних замірів результати не викликають побоювань – транспорт і персонал продовжує роботу. Сьогодні в практичному розгортанні станції обробки техніки брали участь 15 осіб. Але спецнавчання на випадок НС пройшли всі співробітники. Ця станція на базі 3 трамвайного підприємства розрахована на 35 перевірок та обробок на день.

Василь КУДРЯВЦЕВ, начальник відділу ГО УЗНТ г.Новокузнецк: “Треба відзначити, що люди старалися і завдання своє вони виконали. Зауваження були, ми їм, звичайно, вказали на зауваження, я думаю, до наступного розгортанню вони ці зауваження не допустять”.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − two =