Навіть відносно великий звис даху не захистить стоять на ганку від снігу або дощу – все таки для цього він не досить великий.

Інша справа – навіс над ганком над вхідними дверима в будинок .

Навіс до будинку потрібен хоча б для тих хвилин, коли Ви шукайте ключ в кишені, чи чекаєте коли хтось із домашніх відкриває двері – все таки стояти під ним, ніж чим під дощем набагато комфортніше.

До всього іншого, якщо постаратися і зробити навіс красиво своїми руками він буде виконувати ще й декоративну функцію, оскільки здатний набагато прикрасити ганок, і весь будинок.

При виготовленні навісу необхідно врахувати той факт, що навантаження на нього буде достатньо великий (крім вітру він повинен витримувати ще й сніг. Причому навантажувати конструкцію буде не тільки той, що лежить безпосередньо на навісі, а ще й той, що тисне на нього з даху , (про це при влаштуванні козирка над ганком часто забувають). Тому якщо навантаження від снігу занадто велика то Вам краще побудувати тамбур до будинку.

Зараз звичайно у продажу є навіси (козирки) з полікарбонату – вони недорогі і легкі в монтажі (такий навіс встановить своїми руками навіть не дуже досвідчений домашній майстер). Але дизайн їх простий як і їх монтаж, і декоративності ому він не додасть (за влучним висловом одного з власників заміського будинку, таке відчуття що до будинку прибудували телефонну будку), тому будемо робити козирок на ганком своїми руками і так як треба нам.

Матеріали для виготовлення навісу над ґанком:

Для цього навісу над ґанком використовували такі матеріали:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Корпусні меблі своїми руками – Про меблів

    Administrator 9-02-2013, 21:51 7 779 Ця стаття допоможе вам розібратися з тим, як виготовляється корпусні меблі своїми руками. Створене своїми руками, завжди ближче і приємніше, тому, якщо у ва…

  • Як побудувати літній будиночок своїми руками

    Зміст: [приховати] Якщо у вас завжди була мрія про літньому будинку на ділянці, але грошові кошти не дозволяли його придбати, то зараз ви можете здійснити її і побудувати літній будиночок самості…

  • Як зробити ганок своїми руками відео, фото

    Зробити ганок своїми руками цілком реальне завдання. Для цього необхідно придбати якісні матеріали, заготовити необхідний інструмент і ретельно вивчити технологію робіт. Необхідний інструмент: к…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 2 =