Текстова версія уроку

Назва: "Вкладення файлів в електронне повідомлення"

Такі файли називаються вкладеннями. Одержувач вкладення може зберегти його у своєму комп’ютері або відкрити прямо з поштової програми.

Користувачі Outlook можуть також переглянути вкладення, не виходячи з Outlook. Для того щоб створити вкладення, потрібно створити нове повідомлення і вказати його одержувачів.

Крім цих одержувачів для наочності давайте додамо в список і самих себе. Для цього ми допишемо нашу адресу в рядку Кому.

Ось таким чином.

Вкажемо тему листа і ось тепер ми можемо приступити до прикріплення файлів.

Для того щоб прикріпити файл до листа, клацнете на кнопці Вкласти файл у групі Включити на вкладці повідомлення.

Аналогічна команда є на вкладці Вставлення в подібній же групі. Тут кнопка вкладення файлу більше розміром, але функція її від цього не змінена.

Отже, клацаємо на кнопці Вкласти файл. За замовчуванням відкривається папка Мої документи. Тепер ми можемо знайти потрібний файл на нашому диску і вкласти його в лист.

У нашому випадку ми далеко йти не будемо, прямо в папці Мої документи у нас є 4 файлу. Це таблиця Excel, графічне зображення, презентація PowerPoint і файл програми Word, що містить якийсь документ.

Для того щоб вкласти файл, виберіть його клацанням миші і потім клацнете на кнопці Вставити. Після цього у вікні повідомлення з’явиться нове поле, яке називається Вкладення і

в ньому вказано назву файлу, який вкладений в цей лист. Його розмір, а також ярлик, який вказує на приналежність файлу до тій чи іншій програмі.

Вкладення не обмежується одним єдиним файлом. Ми можемо вкласти відразу декілька файлів.

Щелкнем знову на команді Прикріпити файл та виділимо тепер відразу два файли. Для цього виділите клацанням один з них, а потім, утримуючи клавішу Ctrl, клацнете на другому.

Після того, як потрібні файли виділені, клацнете на кнопці Вставити. Тепер в наше повідомлення вкладено вже три файли, що ви можете бачити на екрані.

Тепер напишемо текст листа

і можна відсилати наше повідомлення. Клацаємо на кнопці Відправити

і Outlook відсилає лист усім зазначеним адресатам. У тому числі і на один з наших адрес, так що тепер, перевіривши пошту, ми можемо отримати цей лист за допомогою Outlook. Клацаємо на кнопці Відправити і Отримати.

Outlook перевіряє пошту на всіх облікових поштових записах і наш лист відправлене на адресу серед інших shaw@pochtamt.ru доходить до нас.

Процес завершено і нове лист з’явився у нас в папці Вхідні.

Давайте подивимося, як виглядає лист з прикріпленими до нього файлами. Клацнемо на листі в Вхідні, щоб відобразити його в області читання

або ж виконуємо подвійне клацання, щоб відкрити його в окремому вікні. Лист нічим особливо не відрізняється від стандартних листів, за винятком того, що над текстом листа у нас розташовані значки файлів вкладень.

Як я вже говорив, з вкладеннями можна зробити кілька дій. По-перше, ви можете розкрити вкладення прямо з листа.

Для цього виконайте на ньому подвійне клацання. Outlook запропонує вам відкрити це вкладення або ж зберегти його на диску, а потім вже робити з ним все, що ви хочете.

Щоб відкрити вкладення прямо з листа, клацнете на кнопку Відкрити. Щоб зберегти дане вкладення на диску, клацнете на кнопці Зберегти. Якщо ви передумали робити і те й інше, то клацнете на кнопці Скасування.

Якщо ви спочатку хочете зберегти вкладення, а тільки потім їх відкривати або що-небудь з ними ще робити,

ви можете зберегти вкладення по одному, клацаючи на кожному з них правою кнопкою миші і вибираючи з контекстного меню команду Зберегти як.

Після чого з’являється стандартне діалогове вікно, де ви можете вибрати місце для збереження даного файлу.

Або ж, якщо ви хочете зберегти всі вкладення разом, в тому випадку природно, якщо їх декілька, то клацнете на кнопці Інші дії, яка розташована на стрічці в групі дії.

При клацанні на цій кнопці відкривається меню, з доступними діями, призначеними для даного листа, і тут нам потрібно вибрати команду Зберегти вкладення.

Після цього з’являється вікно зі списком усіх вкладень даного листа. Ви можете виділити тільки ті з них, які хочете. Для цього


використовуйте клавішу Ctrl. Наприклад, ось так. Якщо ж ви хочете зберігати всі, то нічого змінювати не потрібно, тому спочатку виділені всі вкладення.

Потім, клацнете на кнопці ОК. І тут знову-таки виберіть папку, в якій ви хочете зберегти дані вкладення.

Крім перерахованих дій, ви також можете переглянути деякі види вкладення, не виходячи з Outlook. Наприклад, коли ми відкривали вкладення прямо з листа, то в будь-якому випадку для перегляду, наприклад, документа Word потрібно було запускати програму Word.

Для перегляду файлу презентації програми PowerPoint треба було запускати програму PowerPoint і т.д. Але деякі вкладення. зокрема, вкладення, які створені за допомогою програми Microsoft Outlook, можна переглядати не виходячи з Outlook взагалі. Вони можуть проглядатися прямо у вікні даного листа.

Для цього просто клацнете на тому чи іншому вкладень, Outlook попереджає вас про те, що відкривати або проводити попередній перегляд вкладень можна тільки в тому випадку, якщо вони надійшли з надійного джерела. В даному випадку ці вкладення були послані нами самими, так що більш надійного джерела бути не може.

Тут також буде попередження. Якщо ми не хочемо отримувати такі попередження взагалі, то ми можемо зняти галочку Завжди попереджати перед попереднім переглядом файлу цього типу.

Перегляд файлів цього типу мається на увазі, що попередження перестануть з’являтися тільки для даного типу файлів. Тобто в нашому випадку для файлів Microsoft Word.

Клацаємо знову на попередньому перегляді файлу і вміст даного файлу Word ми бачимо у вікні листи Microsoft Outlook.

Таким же чином можна переглядати, наприклад, текстові або графічні файли, не вдаючись до допомоги відповідних програм.

Ті ж типи файлів, які не підтримуються попереднім переглядом Outlook, вам доведеться переглядати за допомогою відповідних їм додатків. Але, незважаючи на те, що ми розписали з вами тут різні способи попереднього перегляду вкладень,

з міркування безпеки, якщо повідомлення отримано з не надто надійного джерела, і ви не впевнені в тому, що вони не містять вірус або інший шкідливий код, найправильнішим буде попередньо зберегти їх на диск, перевірити за допомогою антивірусної програми, і тільки потім їх розкривати для перегляду або іншого застосування.

Тому ми нашу вкладення все ж збережемо на диск. Як я сказав, це можна зробити двома способами Зберегти по одному, клацаючи на кожному, правою кнопкою миші і виконувати команду Зберегти як.

Або ж, з окремого вікна даного листа знайти список Інші дії в групі Дія і виконати команду Зберегти вкладення. У списку вкладень вказати ті вкладення,

які ми зберігаємо. За замовчуванням зберігаються всі. Клацаємо на кнопці ОК. Створимо для наших вкладень окрему папку. Неважливо, як вона називатиметься, і клацнемо на кнопці ОК.

Тепер, якщо ми заглянемо в створену нами папку, яка розташовується в моїх документах,

то виявимо тут три отримані нами вкладення, які ми вже можемо, попередньо перевіривши антивірусною програмою, застосовувати за призначенням. На цьому закінчимо розгляд цієї теми.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =