Традиційно для оперативних втручань в якості знеболювання застосовують загальну анестезію. При цьому багато разів підтверджено той факт, що загальний наркоз негативно впливає на здоров’я пацієнтів. Багато хворих змушені відмовлятися від операції, незважаючи на її необхідність. Останнім часом доктора відходять від звичної практики і пропонують пацієнтам в хірургії місцеву анестезію в сукупності з. переглядом телевізора або грою на музичних інструментах!

Найсміливішими в даному питанні виявилися англійці. У звичайній міській лікарні доктора стали робити літнім хворим ортопедичні операції з місцевою анестезією. Під час хірургічного втручання пацієнтам включали телевізор, де транслювалися їх улюблені телепередачі або фільми. Операції проходили успішно, адже хворі відволікалися від неприємних відчуттів і думок при перегляді, а місцевий наркоз не чинив негативних наслідків на їх серцево-судинну систему. Цікаво, що літні жінки найчастіше просили включати їм кінофільм «Брудні танці».

Безпрецедентну операцію провели лікарі з США. Вони вживили пацієнтові із захворюванням Паркінсона стимулятор в головний мозок, але як! Під місцевою анестезією! Хворий під час втручання … грав на гітарі. Це відобразили на відео. Необхідність в операції 39-річний пацієнт відчув тоді, коли симптоми хвороби стали заважати йому жити – тремтіння рук не дозволило йому грати на улюбленому інструменті. Всі відомі заходи з лікування не привели до позитивних змін в його здоров’ї, тому доктора запропонували хворому встановити імплантат в головний мозок. Пристрій повинен глибоко стимулювати постраждалі зони мозку. У сукупності з медикаментозним лікуванням такий підхід допомагає зупинити розвиток захворювання і послабити його прояви.

Те, що медицина не стоїть на місці, не може не радувати. Часом такі нетрадиційні методи лікування рятують життя і стають звичною практикою. Радує й те, що проявляється турбота про тих, хто переніс операцію. Так, мережа магазинів Valea пропонує протези, аксесуари та білизна після мастектомії. а також інших операцій на молочній залозі. Завдяки цьому можна і після операції продовжувати носити купальники і відчувати себе жіночною.

Так що в недалекому майбутньому затерте вираз «Що радіо слухав» буде застосувати і до оперативних втручань, а спеціалізоване білизну можна буде купити так само легко, як і звичайне.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Найбільш незвичайні способи анестезії


    2013-06-13 Традиційним способом сучасної анестезії давно є введення потужних фармакологічних препаратів. Традиційним способом сучасної анестезії давно є введення потужних фармакологічних препарат…

  • Як включити холодильник перший раз Побутова техніка

    1 відповідь Обмежень для включення холодильника в мережу відразу після транспортування, що визначаються конструкцією холодильника немає. Холодильник можна включати, щоб перевірити його стан. Одна…

  • Високий гемоглобін у жінок причини та способи зниження

    Гемоглобін – це складний залізовмісний білок, що знаходиться в еритроцитах крові людей. Гемоглобін виконує роль переносника кисню і вуглекислого газу в клітини органів. Часто зустрічається у жіно…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 12 =