Оббивка дверей дермантином (вінілової шкірою) з підкладкою поролону, синтепону або ватину – старий добрий метод обробки вхідних дверей. Сенс такого покриття – шумоізоляція, теплоізоляція, надання двері естетичного вигляду. Дермантіновий оббивка – найдешевший спосіб утеплення та оформлення двері з усіх можливих.

Якщо зсередини двері оформляються декоративними панелями, у тому числі з масиву і шпону, то зовні найчастіше залишають метал з антивандальним покриттям, оскільки будь дорога оббивка може постраждати від вандалів.

А між тим через відсутність утеплення зовні сильно страждають і теплоізолюючі, і звукоізоляційні характеристики дверей.

Ще гірше, якщо вхідні двері дерев’яна. Правда, вона зберігає тепло і не проводить звук, але зате страждає і від атмосферних впливів, і від тих же вандалів.

Якщо двері стара і виглядає негарно, оббивка дермантином – відмінний спосіб додати їй ошатний вигляд. Причому, дешевий, навіть якщо виконувати не своїми руками. І доглядати за таким покриттям дуже легко, можна просто протерти мокрою ганчіркою.

Колір вінілової шкіри буває різний, і текстура абсолютно необов’язково стандартна гладка.

Як оббити дермантином своїми руками

Для оббивки знадобиться шматок дермантина, шматок поролону або ватину, декоративні цвяхи. Ватин краще брати пластової, але в принципі будь підійде, якщо ви зможете розрівняти його по полотну без грудок і нерівностей. З інструменту – молоток, ножиці і викрутка щоб зняти фурнітуру.

Відео “Як оббити двері дермантином”:

Оббивка дверей дермантином своїми руками можлива навіть на вазі, але зручніше все-таки, якщо двері знаходиться в горизонтальному положенні. Для цього треба зняти її з петель і покласти на стіл або на чотири табуретки. Відкрутити всю фурнітуру.

Як правильно оббити двері дермантином

1. Вирізати з дермантина заготовку по довжині і ширині полотна з мінімальними припусками в десять сантиметрів з усіх боків, а також три смужки для валиків шириною по чотирнадцять сантиметрів (для трьох сторін полотна, виключаючи ту, яка звернена до петель).

Порада: якщо виконується оббивка дерев’яних дверей дермантином, які відкриваються всередину, то для петлевий боку теж робиться валик. У цьому випадку заготівля вирізається не така широка, припуск для петлевий боку такий же, як і для інших сторін. Валики в цьому випадку прибиваються ні до дверей, а до коробки.

2. Далі потрібно прибити смужки до дверей, кожну зі свого боку. Приготувати з ватину або поролону наповнювач для валика, скласти з дермантіновий смужкою, смужку загорнути і прибити до полотна.

3. Виконуємо утеплення дверей дермантином. Для цього потрібно розстелити на полотно заготовку поролону або ватину в розмір полотна. Зверху накрити дермантином з припусками, найбільший припуск – з боку петель. Краї підвернути таким чином, щоб край утеплювача опинився всередині згину дермантина. Прибити цвяхами.

Відео “Як обшити двері дермантином каретної стяжкою”:

Край полотнища повинен повністю перекривати краю валика і цвяхи, якими прибитий валик. Оббивка починається від замку, цвяхи розташовуються в десяти сантиметрах один від одного.

4. Щоб оббивка дверей дермантином (як на фото) виглядало красиво треба полотнище прибити декоративними цвяхами по всій площі. У такому вигляді воно виглядає кращим, і матеріал не буде зміщуватися вниз, утворюючи в нижній частині полотна неохайну складку.

При розрахунку кількості та розташування центральних цвяхів потрібно виходити з естетичного критерію, але якщо у вас наповнювач не листовий, то краще посадити цвяхи частіше.

Порада: коли виконується обшивка вхідних дверей дермантином, в якості додаткового декоративного елемента, можна використовувати капронову нитку, тонкий дріт, волосінь. Вона простягається між цвяхами по периметру, а по центру її можна тягнути таким чином, щоб вийшли квадрати або ромби.

5. Прорізати отвори для фурнітури і поставити її на місце таким чином, щоб вона перекривала обрізані краї.


6. Повісити двері на петлі.

7. Припуск, залишений з петлевою боку, прибити до відповідного лиштві, попередньо підігнувши край.

Двостулкові двері оббивається таким же чином. Тільки центральний валик буде один, його слід розташувати на тій стулці, де ручка.

Оббивка дверей дермантином можлива і в зворотному порядку: спочатку обшити полотно, а поверх нього прибити валики. Але навряд чи від такої послідовності виграє притвор.

«Ледача» обшивка дверей дермантином на вазі нічим принципово не відрізняється від класичної. Цим способом можна скористатися, якщо двері дуже важка і знімати її справа енергоємне. Більше ви ні на чому не виграєте: ручки, вічка, замки все одно доведеться згвинчувати.

Відео “Оббивка дверей дермантином своїми руками”:

Щоб остаточно прибрати протяги і поліпшити прилягання, має сенс виконати ще одну нехитру процедуру: купити гумовий самоклеящийся ущільнювач і приклеїти по периметру коробки.

Деякі вважають що оббивка дверей дермантином можлива з використанням не гуми, а поліетилену, який посадити на скотч. Але це, по-перше, зовсім негарно, а по-друге, поліетилен матеріал неміцний і дуже швидко порветься.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Як оббити двері своїми руками

    Незважаючи на те, що в будь-якому спеціалізованому магазині можна знайти моделі дверних конструкцій на будь-який смак, оббивка дверей своїми силами і раніше залишається популярною. Такий спосіб п…

  • Ютуб як оббити двері

    ютуб як оббити двері Як самому оббити двері? – Оббивка дверей У цій статті ми розповімо Вам, як самостійно обшити вхідні двері. Для цього Вам знадобиться: 1. Винилискожа (дермантин, штучна Як обб…

  • Оббивка дерев’яних дверей – інструкція з обшивці дверей

    Як самостійно обшити вхідні двері. Для оббивки дерев’яних дверей Вам знадобиться: 1. Винилискожа (дермантин, штучна шкіра, натуральна шкіра, плівка ПВХ, вінілкожа). Винилискожа продається на відр…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 9 =