Спальня є місцем приватним, оформленим з розкішшю, і туди ми вирушаємо для того, щоб відпочити і відновити свої сили. Красиве постільна білизна та аксесуари роблять її ще більш комфортабельною і самобутньою.

1. Для того щоб зробити ліжко більш м’якою і зручною, придбайте пір’яні наматрацники. Крім того, наматрацники дозволяють зберегти в чистоті основний матрац.

2. збористі фіранки, пущені по нижньому краю ліжка, зорово доповнюють її оздоблення і приховують від нескромного погляду простір під ліжком – це особливо важливо, якщо ви використовуєте цей простір для зберігання речей. Ці фіранки можуть бути з простого легкого бавовни, з щільного полотна або з яскравої барвистої тканини.

Підберіть їх в тон шторам, щоб спальня справляла враження єдиного ансамблю, залишаючи свободу у виборі ковдр і покривал. Трюк, який часто використовують при оформленні магазинних вітрин: дві збористі фіранки, повішені один позаду іншого, створюють ефект товстого об’ємного завіси. Якщо у вас велике ліжко, завесьте подзоров її низ спочатку в повну довжину, а потім половинками.

Придбайте гарне нижню вовняну ковдру і прикривайте його зверху декоративним легким пуховою стегнами ковдрою. Це полегшить вам прання і дасть свободу вибору, дозволяючи міняти оформлення ліжка. На додаток до цих двох ковдрам непогано застеляти простирадла простим однотонним бавовняним покривалом, добре утримує тепло і додатково оберігає простирадла від пилу.

3. У виборі простирадлом і подушок межа ставить тільки ваша фантазія. Однотонні кольорові предмети дають можливість більше урізноманітнити зовнішній вигляд ліжка, ніж кольорова білизна. Майте один-два комплекти змінного постільної білизни і використовуйте його, поки воно не зноситься, – так ви заощадите гроші, час і місце.

4. Виберіть набір декоративних подушок і збудуйте з них акуратну пірамідку або, навпаки, розкидайте в мальовничому безладді по ліжку.

5. Прикрасьте узголів’я або ізножье ліжка сухими квітами або штучними гілочками плюща, якщо бажаєте додати ліжка романтичний вікторіанський вигляд.

6. Якщо ви хочете створити враження строгості і легкості, основним матеріалом оздоблення ліжку повинен стати накрохмалений натуральна бавовна.

7. В якості верхнього покривала використовуйте мереживну або іншу ажурну тканину. Для різноманітності міняйте їх частіше.

8.Стени спальні найкраще обклеїти шпалерами або пофарбувати в нейтральні пастельні тони, щоб не довелося перефарбовувати їх, коли з’ясується, що нову білизну не гармоніює з кольором стін. Рекомендується вибирати однотонні простирадла і кольорові ковдри та аксесуари, або навпаки. Це дозволить вам уникнути зайвої строкатості і збільшити число варіацій і комбінацій оформлення ліжка.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 12 =