Переглядів: 823 933

Триколор тв підтвердження та зміна персональних реєстраційних даних абонента.

Ви абонент Триколор ТВ або Триколор ТВ Сибір у вас перестали показувати платні канали, але підписка ще не скінчилася, значить, вам пора підтвердити свої реєстраційні персональні дані в триколор. Триколор відключає абонентів які не підтвердили свої дані.

Або вам приходить СМС повідомлення, від Триколор, підтверди персональні дані. А як підтвердити персональні дані на Триколор ТВ? Для відповіді на це питання я написав коротку інструкцію.

Підтвердити особисті дані Триколор можна трьома способами:

 1. Зателефонувати за безкоштовним федеральному номеру в Триколор +7 800 500-01-23 та через оператора голосом підтвердити свої персональні дані.
 2. Підтвердити особисті дані триколор тв через офіційний сайт Триколор ТВ www.tricolor.tv. зайшовши в особистий кабінет на головній сторінці сайту. Ось огляд основних можливостей ЛК Триколор.
 3. Третій спосіб заповнити анкету на сайті, яка знаходиться в розділі для абонентів за адресою https://registration.tricolor.tv/trPublic/MakeStatement.aspx

Якщо вам треба змінити реєстраційні дані в цій статті розказано, як це зробити.

Я вважаю, що найбільш простий спосіб підтвердити особисті дані абонент другий, зайшовши в особистий кабінет абонента. Давайте детально подивимося, як це можна зробити.

Для початку заходимо на сайт триколора, у правому верхньому кутку тиснемо кнопку увійти в особистий кабінет триколор.

Якщо ви вже проходили реєстрацію особистого кабінету абонента Триколор значить, у вас вже є пароль від особистого кабінету, і ви просто входите в нього. Для цього вводимо ID приймача або номер абонентського договору та пароль.

Якщо ж ви ще не створили особистий кабінет абонента, тоді вам треба ввести свій ID приймача або номер абонентського договору і натиснути напис отримати пароль.

Після цього ми потрапляємо на сторінку отримання пароля, де нам пропонують три способи:

 1. Вислати пароль на ТВ-приймач. Цей пароль прийде до вас на ресивер у вигляді листа.
 2. Вислати пароль СМС-повідомленням. Це СМС прийде на ваш стільниковий телефон, який ви вказали при заповненні Абонентського договору Триколор.
 3. Вислати пароль E-mail-повідомленням. Лист прийде на ящик вказаний при реєстрації.

Вибираємо будь-який зручний для вас спосіб і тиснемо кнопку отримати пароль. Після цього тиснемо кнопку назад.

Все ми з вами створили особистий кабінет абонента і тепер можна входити в нього, вводячи пароль.

Після входу нам треба прочитати угоду з Тріколором і натиснути зелену кнопку: ознайомлений і згоден.

Після цього тиснемо напис зліва підтвердження даних і потрапляємо на сторінку підтвердження даних.

Тут просто тиснемо зелену галочку, якщо погоджуємося. Якщо не погоджуємося, то тиснемо олівець і міняємо необхідне значення.


Є два моменти.

Коли ви будите підтверджувати свій стільниковий телефон, Триколор може зажадати пароль який, він надішлемо вам на цей телефон у вигляді СМС. І друге, іноді Модель приймача не підтверджується доти, поки ми не натиснемо олівець і наново не виберемо нашу модель зі списку.

Якщо піти по третьому варіанту, тоді нам доведеться всі свої особисті дані забивати заново.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Як дізнатися баланс іншого абонента Білайн

  Для абонента «Білайн» підключення до послуги треба починати з отримання згоди абонента, баланс якого ви хочете контролювати, відправивши безкоштовний запит: * 131 * 5 * номер телефону без 8-ки. З…

 • Як платити за квартиру через інтернет

  Все більша кількість банків відмовляються від обслуговування фізичних осіб по виконанню різних дрібних платежів, змушуючи користуватися для цих цілей платіжними терміналами. Обслуговування через…

 • Як розвантажити оперативну пам’ять, легкі способи

  Мітки Як розвантажити оперативну пам’ять, легкі способи Кожен користувач персонального комп’ютера, який хоча б раз перевстановлювати Windows, знає, що відразу ж після установки система працює наб…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 8 =