Парафін для процедури парафінотерапії будинку потрібно вибирати з низькою температурою плавлення – 46 градусів. При покупці парафіну, обов’язково зверніть увагу на температуру плавлення, щоб не отримати опіків. Такий безпечний парафін можна замовити в інтернет-магазині OZON.ru.

Як правило, парафін продається з добавками. Я вибираю нейтральні види, наприклад, із зеленим чаєм, тому моя шкіра схильна до алергії. Але якщо у Вас немає такої проблеми, то для Вас вибір видів парафіну більше. Вага упаковки – 450г. Однієї упаковки достатньо для проведення декількох процедур парафінотерапії будинку (більше 10). Так що процедура домашньої парафінотерапії виходить дуже навіть недорогий.

Розігрівати такий парафін в мікрохвильовій печі не можна. Я виділила для нього харчовий контейнер з товстої термостійкої пластмаси і розігріваю на водяній бані. Це займає близько 20 хвилин. Зручно, що мій контейнер з кришечкою, і я можу зберігати в ньому парафін між процедурами.

Також можна купити спеціальну ванночку для парафінотерапії будинку. Вартість від 1000 рублів. Це, звичайно ж, набагато зручніше. Але я поки обходжуся без неї.

Перед процедурою руки потрібно обробити скрабом. Я використовую свій домашній скраб для обличчя з соди. На руки нанесіть крем, який Ви зазвичай використовуєте. Добре, якщо Ваш крем з колагеном. Дія парафінової маски для рук залежить саме від крему, який Ви використовуєте. Можна використовувати омолоджуючий крем для рук Skin Doctors (Австралія) і ефект для вікової шкіри рук посилюється в кілька разів під шаром парафіну. Косметика Skin Doctors не з дешевих, але мені дуже подобається результат її впливу на шкіру. Вона реально коштує цих грошей.

Також під парафіновою плівкою на шкірі йде процес потовиділення, і на поверхню шкіри виводиться велика кількість поживних речовин. Зазвичай ці поживні речовини не затримуються на поверхні шкіри, а при парафінотерапії вони проникають в шкіру і залишаються там.

Результат парафінової маски для рук:

Підвищення тургору шкіри, зволоження шкіри, руки м’які, але не жирні.

Зміцнюються нігті.

Особливо рекомендую домашню парафінову маску для рук, якщо у Вас суха шкіра.

Парафінова маска також володіє регенерує дією, що добре для лікування кутикули.

Також парафінову маску для рук корисно робити людям, страждаючим артритом.

Коли парафін розплавиться, занурте в нього руки 3 рази. Перший і другий раз — розчепірте пальці, на третій раз – зімкніть пальці рук. Шар парафіну повинен бути щільним.

Далі Вам знадобиться помічник. На руки з парафіном потрібно надіти мішечки і закутати їх у рушник. До речі, продаються спеціальні рукавиці для процедури парафінотерапії. Якщо Ви хочете, щоб все було красиво і максимально зручно — можете купити для себе. Час процедури парафінотерапії будинку – 20-30 хвилин. Поки Ви відчуваєте тепло, можна відпочивати. Я навіть іноді засинаю. Процедура розслабляє і заспокоює. Саме тому я волію робити її будинку перед сном, а не в салоні краси.

Цей парафін потрібно викинути!

Знімається парафін дуже легко. Застиглі залишки, які Ви зняли з рук, потрібно викинути. Це витратний матеріал, не використовуйте його повторно. Але якщо Ви використовуєте парафін для лікувальних процедур по тілу (остеохондроз, хвороби суглобів), то його можна використовувати кілька разів.

А парафін у ванні застигне знову і підійде для подальших процедур парафінотерапії будинку.


Парафінову маску для рук будинку можна робити 1 раз в 5-7 днів. Курс — 10 процедур. Після парафінотерапії будинку рекомендую зробити самомасаж рук для зміцнення нігтів.

Точно також можна проводити процедуру домашньої парафінотерапії для ніг. Правила проведення парафінових масок для обличчя тут.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 18 =