Для стовпів підійдуть профільні труби, товщина стінки повинна бути не менше двох міліметрів. Оптимальною відстанню для установки стовпів вважається два з половиною метри, це забезпечити достатню жорсткість прольотах.

Щоб вирахувати необхідну кількість стовпів для забору, потрібно знати загальний метраж майбутнього огородження. Потім цю цифру ділимо на відстань між стовпами, отримуємо кількість стовпів. Додаємо до цього по одному стовпа на кожні плануються ворота, на хвіртку і по одному стовпа на поворот.

Для того щоб встановити паркан із металопрофілю своїми руками, будуть потрібні спеціальні лаги, для цього підійде профільна металева труба, з товщиною стінки не менше двох з половиною міліметрів. Кріпити листи профнастилу до лагів слід саморізами, потрібно вибирати якісний кріпильний матеріал.

Поділивши метраж паркану на ширину листів, можна отримати необхідну кількість листів профнастилу, один лист потрібно взяти про запас.

Розбивається територія, встановлюються стовпи, приварюються лаги до стовпів, до лагам кріпиться профнастил, це принцип установки огорожі з металопрофілю.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Забір і ворота з профнастилу своїми руками установка


    Грандіозне кількість асортименту будівельних матеріалів на нашому ринку в сьогоднішні дні дозволяє всім зробити практично будь-який ремонт своїми руками. Безліч придатних для будівництва огородже…

  • Як побудувати паркан своїми руками швидко, якісно і надійно!

    Після покупки заміської ділянки багато людей насамперед починають будувати паркан. Деякі користуються послугами фірм, інші ж починають будувати паркан своїми руками. Дана стаття орієнтована на др…

  • Стільниця зі штучного каменю як зробити своїми руками

    Робимо заготовки Перед початком робіт рекомендується зробити креслення з нанесенням розмірів або схему раскройки камня.Столешніца з каменю своїми руками робиться з попередньо вирізаної заготовки,…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + seven =