Розділ: Цивільне право | Немає коментарів

За російським законодавством у кожної одиниці зброї повинен бути законний власник, інформація про який зберігається у відповідних органах. При продажі настільки специфічного засоби захисту слід скористатися послугами магазину зброї або офіційно переоформити пістолет, рушниця, обріз на покупця. Таким чином, необхідність переоформити зброю на іншу особу виникає при бажанні продати або подарувати його кому-небудь.

Як переоформити рушницю на фізичну особу: порядок дій

Перш за все, необхідно з’ясувати, які документи потрібні для оформлення мисливської рушниці або іншого виду реалізованого зброї. Зазвичай таким документом виступає паспорт. Крім цього, продавцю необхідно мати на руках свій дозвіл на зброю (ліцензію). Щоб переоформити зброю продавцю і покупцю необхідно:

 1. Завітати до відділення ЛРР, яке поставило дана зброя на облік.
 2. Заповнити виданий ЛРР бланк повідомлення.
 3. Продавцю заповнити заяву на переоформлення, а покупцеві пред’явити свою ліцензію.
 4. Оформити акт прийому-передачі мисливської рушниці.
 5. Отримати дозвіл на здійснення контрольного відстрілу і пройти дану процедуру (тільки у випадку зі зброєю з нарізним стволом).

Як переоформити зброю на себе

Такий варіант передбачає роль покупця, відповідно, порядок дій при переоформленні зброї на себе буде наступним:

 • відвідуємо відділення ЛРР при ОВС, де подаємо заяву на отримання ліцензії на зброю
 • з ліцензією на руках вирушаємо в збройовий магазин, або проходимо процедуру перереєстрації в ЛРР разом з продавцем
 • ставимо зброю на облік

Не можна забувати про те, що покупка подібних засобів захисту з рук пов’язана з певним ризиком: зброя може бути нелегальним або перебував у розшуку. Правильніше буде перевірити всі необхідні документи у продавця, а краще – разом з ним пройти процедуру переоформлення в ОЛРР.

Численні запитання покупців і продавців зброї, що прагнуть у всьому слідувати букві закону, пов’язані з переоформленням мисливських ножів. На сьогодні стосовно даним видам зброї та їх переоформленню нормативно-правових актів не розроблено, тому на практиці факт передачі холодної клинкової мисливської зброї іншій особі наголошується в мисливських квитках з проставленням печатки мисливського товариства.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Як переоформити зброю на іншу людину


  Як переоформити зброю на іншу людину? Питання переоформлення зброї повинен бути вивчений будь-яким власником. Помилково думати, що дана інформація ніколи вам не знадобиться. Адже як показує практ…

 • Паспорт мисливської рушниці ТОЗ-34

  . Паспорт мисливської рушниці ТОЗ-34. 1. ЗАГАЛЬНІ ВКАЗІВКИ УВАГА! Перш ніж користуватися рушницею, необхідно вивчити його опис і правила експлуатації, викладені в цьому паспорті. Рушниця може м…

 • Чи можна переоформити іпотеку на іншу людину – Допомога позичальникові

  За довгі роки іпотечного кредиту у позичальника відбувається багато змін у зв’язку зі зміною місця проживання і фінансовими можливостями, і буває так, що іпотека стає невиправданим вантажем. Чи м…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =