Ви хочете зробити перепланування? На цьому етапі особливо важливо посотруднічать з дизайнером інтер’єру. Навіть якщо у Вас досить повне уявлення про дизайн вашого майбутнього будинку і Ви можете з цим до фахівця не звертатися (відчуваєте свої сили), то в питанні перепланування радимо все-таки звернутися до дизайнера інтер’єру.

Перше і дуже часте оману – вільне планування квартири. Запевняємо Вас, що абсолютно вільного планування немає. Проект, за яким здійснювалося будівництво, має план і експлікацію, і будь-яке відхилення від проекту вважається переплануванням, або перебудовою. Ми завжди, перш ніж видати кінцевий результат планування, що влаштовує Вас, консультуємося з проектувальниками і фахівцями жилинспекции, щоб згодом у Вас не було проблем.

Наприклад:

  Трикімнатна квартира в панельному будинку серії П-111-М. Замовник хотів отримати з 3-х кімнатної квартири 3 ізольовані кімнати: дитячу, кабінет, спальню. Поєднати вітальню з кухнею. Для цього ми погодили наступну планування:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

 • Як знищити клопів в квартирі – Каменску цікаво – Каталог статей – Каменськ-Уральський live

  Як знищити клопів в квартирі Клопи – кровоссальні комахи. Активний спосіб життя вони починають, коли на місто опускається ніч. Клопи живуть також в різних областях, незалежно від того, санітарний…


 • Відключення гарячої води лічильники

  У період відключення гарячої води, за умови, що у нас стоять лічильники і з обох кранів тече холодна вода.Будет стягуватися плата за холодну воду з гарячого крана за розцінками гарячої води? Не з…

 • Як підключити теплі підлоги до котла

  Як підключити теплі підлоги до котла При виборі типу теплої підлоги для приватного будинку варто звернути увагу на самий зручний і економічний варіант водяні підлоги, що підключаються до котла….

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × one =