Тут ми розглянемо найбільш поширені несправність насосів пральних машин, причини поломки, і багато іншого, що необхідно знати для ремонту пральної машини.

Але перш – виберіть із нижчеподаного списку несправностей ту що у вас. Отже, ваша пральна машина:

▪ Чи не зливається вода, і білизну не віджимати.

▪ Прання зупиняється на сливі, вода з бака не йде.

▪ Вода з бака йде дуже повільно і відбувається збій програми.

▪ Вода зливається з сильним шумом.

▪ Під час прання вода зливається, а в кінці, після полоскання, що не зливається.

▪ На одній пранні вода зливається, на інший не зливається.

▪ Вода не зливається, але чути гудіння.

Що робимо?

  1. Відключаємо від мережі. Це важливо!
  2. Перевіряємо фільтр насоса на предмет засмічення, який знаходиться на передній стінці пральної машини, внизу, під люком, праворуч або ліворуч. Нахиляємо машинку назад і підставляємо під цей фільтр ємність для зливу води. Викручуємо фільтр і чистимо від засмічення (скупчення ворсу, монетки, гвоздики і т.п.)
  3. Далі перевіряємо крильчатку зливного насоса. Якщо у насоса відвалилася крильчатка, то вставляти її назад або вклеювати недоцільно. Вона все одно злетить. Необхідна тільки Як замінити і де краще купити зливний насос (помпу) читайте тут.

Часто буває й таке. Вода не зливається, але все в порядку. Ви перевірили фільтр патрубок і зливний шланг, але засмічень ніяких немає, і видно, що насос при виборі програми «злив» або «віджимання» крутить. Просто насос виробив свій ресурс і крутить тільки на «суху». Тобто може крутити без води, а з водою заклинює, йому не вистачає потужності. Такий насос також підлягає заміні.

Сильний шум насоса при зливі сигналізує про його зношеності і можливе швидке виході з ладу.

Після ремонту візуально перевіряємо всі з’єднання порушені ремонтом і електропроводи підводять струм до насоса. Потім перевірити роботу пральної машини на всіх режимах. У разі якщо все справно, ще раз відключити пральну машину від мережі, нахилити її назад і шукаємо ліхтариком – чи немає де протечек. Усунувши причину, перевіряємо все заново.

————————————-

Несправності, пов’язані з насосом

При відмові зливного насоса в пральній машині залишається вода. Як правило машинки видають помилки пов’язані з проблемою зливу і відключають насос. Інші машини можуть продовжувати мукати, поки не згорить тепло-запобіжник в насосі.

Так само машина може зупинитися з водою, не дійшовши до слива, унаслідок обриву тена і цей дефект не треба плутати з насосом. Є ще багато різних ситуацій схожих на несправність насоса.

Як злити воду з пральної машини

Для початку злити цю воду, бажано ні на підлогу, так як води буває досить багато. Це можна зробити декількома способами.

Якщо кінець зливного шланга опустити вниз, то у більшості вода витече. Попередньо підставте тазик літрів на десять! У деяких стіралок, таких як Bosch, Lg зливний шланг виходить з верхньої точки, до них цей метод не підходить. Зазвичай у них є маленький шланг аварійного зливу в районі фільтра.

Так само воду можна злити, акуратно відкручуючи фільтр, попередньо відсунувши машину від стіни, потім нахилити до стіни, підставити тазик в район фільтра. Хотілося б усіх попередити, що фільтр перед насосом повинен викручуватися руками, якщо використовувати плоскогубці то вкрай акуратно! Заклинив фільтр говорить про те, що краще зняти насос і витягнути сторонні предмети через патрубки, інакше фільтр просто зламається!

Як полегшити роботу насоса

У кожного насоса є певний ресурс роботи, після якого він не підлягає ремонту і просто змінюється на новий, в середньому років п’ять.

Щоб насос пропрацював свій ресурс, треба, насамперед, стежити, щоб в машину не потрапляли сторонні предмети, разом з білизною. Обов’язково витрушувати все з кишень одягу перед пранням. Не періть речі, які можуть розвалитися в процесі прання.


Не використовуйте занадто довгі зливні шланги, оскільки це зайве навантаження для насоса.

Регулярно застосовуйте засоби для чищення пральки від накипу!

Якої марки зливний насос краще Ascoll, Plaset, Hanning або Mainox?

Де можна купити або замовити зливний насос (мотор помпу) для пральної машини?

  • Наприклад насос (мотор помпу) можна купити тут

Зливний насос (помпа слива) для пральній машині в Оренбурзі

Один з найбільш важливих вузлів СМА – це зливний насос (помпа слива), робота якого забезпечує відкачку води з бака СМА.

Серед насосів в світі найбільшого поширення набули Askoll

– Два великих італійських виробника даного обладнання. В тій чи іншій конфігурації, з різними видами «равликів», вони використовуються більш ніж на половині всіх СМА випускаються у світі. Крім двох основних існує ще й інші – такі як:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =