В якості гусятник для цілорічного утримання гусей можна використовувати дощатий сарай. Товщина стін долна бути не менше трьох сантиметрів. Висоту передньої стінки роблять 220 см, а задньої – 170 см.

Дах теж можна зробити з дерева і зверху покрити двома шарами руберойду. Гусятник поділяють глухий дерев’яною перегородкою з дверима на дві секції. У першій секції роблять двері висотою 220 см, шириною 70 см, а поруч влаштовують лаз 30 х 25 см. Лаз призначений для гусок, щоб вони могли заходити всередину нестися.

У гусятник повинна постійно перебувати пишна підстилка, особливо в зимовий час. Взимку, всі щілини в приміщенні слід замазати вологою сумішшю з глини порівну з коров’яком, щоб уникнути протягів.

До початку яйцекладки, в темних кутках гусятник, встановлюють ящики – гнізда, призначені для гусок. Гнізда можна виготовити з рейок або дощок.

Відстань між рейками роблять таким, щоб у нього не могла пролізти голова птиці. У торці гнізда на всю його ширину роблять отвір. Дно ящика має бути суцільним, з хорошою підстилкою із соломи або сіна.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як побудувати гусятник


    Розведення гусей – заняття непросте. Незважаючи на те, що птах ця не відрізняється особливою примхливістю і цілком спокійно переносить холод, вимог до спеціальної конструкції для її розміщення є…

  • Як побудувати басейн на дачі своїми руками (відео)

    Зміст: [приховати] Бетонування басейну Опалубка для бетонування стін Пристрій фільтраційних систем Побудувати на дачі басейн – завдання непросте, до того ж обходиться такий процес недешево. Дл…

  • Як побудувати російську лазню

    Наші предки будували лазні своїми руками, тому питання, як побудувати лазню самостійно виникає у будь-якої людини, який вирішив обзавестися власною лазнею. Для початку визначтеся з місцерозташува…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + eight =