В даний час технології розвиваються дуже швидко, але все ж класичний варіант книги як і раніше є для багатьох людей коханим. Звичайно, деякі пробують читати літературу в електронному форматі прямо на комп’ютері, насправді, це не зовсім зручно. На даний момент не багато купують книги в спеціалізованих магазинах, адже не завжди можна знайти улюблений твір, а за допомогою комп’ютера та Інтернету легко не тільки відшукати все необхідне, але також і перекласти текст на папір в потрібному форматі. Саме сьогодні ми і вирішили поговорити про те, як роздрукувати текст книжкою. Рекомендуємо вам проводити форматування за допомогою знаменитого редактора Microsoft Word. При бажанні ви можете почати перетворювати формат в самому “Офісі”, тільки для цього всю верстку, а також створення брошури доведеться робити в ручному режимі. Не кожен зможе розібратися з цими складними настройками, тому рекомендується використання універсальної програми, яка здатна перетворювати будь-який текст документа в горизонтальний формат, а якщо ви хочете вирішити питання про те, як роздрукувати документ у вигляді книги з форматів pdf, doc та інших, тоді це додаток для вас стане просто незамінним.

Особливу додаток

На першому етапі вам буде потрібно завантажити спеціальну програму для верстки книг в Word. Ця програма має назву – “Верстка тексту книжкою”. Навіть якщо у вас повна збірка офісного набору Microsoft, швидше за все, цього доповнення може не опинитися в списку, хоча все ж рекомендується перед пошуком перевірити. Програму ви зможете без проблем скачати на будь-якому популярному софт-порталі. Не думайте, що ви зможете обійтися без цього компонента, так як питання про те, як документ роздрукувати у вигляді книги, доведеться вирішувати, починаючи з описаного кроку.

Інсталяція

Тепер вам слід встановити програму для проведення верстки брошур у текстовому редакторі Word. Перед вами буде відкрито багато можливостей, точніше, ви зможете додавати велику кількість різного тексту, використовувати додаткові коментарі та ілюстрації, створювати нові таблиці і, мабуть, головне – форматувати з особливих параметрах зовнішній вигляд документа. Використовуючи наведене додаток для верстки, ви також маєте можливість самостійно виставляти кількість стовпців на одній сторінці. Наприклад, якщо вам потрібно написати словник або збірку віршів, тоді ви можете налаштувати відповідну розмітку. Не багато хто знає, як роздрукувати текст у вигляді книги. Word друк на двох сторонах виробляє без особливих труднощів, потрібні лише необхідні компоненти і налаштування.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − six =