Вважається, що вхідні металеві двері є однією з найкращих і якісних конструкцій, яка прослужить вам вірою і правдою довгі роки.

Але після закінчення певного часу з причини того, що можливо було проведена неправильна установка, або експлуатували ви її не дотримуючись всіх правил користування, виникають певні проблеми.

Серед них можна виділити найпоширеніші:

1. скріпучесть і заїдання петель.

2. Початок протиратися дверне полотно.

3. Або сильно вільне прилягання полотна до дверної коробки, або, навпаки, дуже щільне.

Безсумнівно, щоб усунути дані проблеми, ви можете вдатися до допомоги фахівців, але якщо ви вирішили зробити це самостійно, то вам слід звернути увагу на кілька важливих і потрібних рад.

Якщо ви виявили, що на дверному полотні утворилися деякі протирання, то потрібно перевірити, чи не перекошене воно. Зазвичай дана проблема виникає через не якісного монтажу, а також через неакуратною експлуатації дверей.

Щоб усунути перекіс, вам слід відрегулювати петлі вхідних дверей. Для початку потрібно зменшити болтове кріплення або двох, або однією з петель. Далі поставити дверне полотно вхідних дверей з дзеркалом або будь-який інший двері в те положення, в якому воно знаходилося до цього, а вже потім потрібно затягнути кріплення.

Якщо ваша двері постійно скрипить, то це, можливо, відбувається тому, що сталося засмічення внутрішніх порожнин петель, часто пилом. Тут вам потрібно промити петлі, і, відповідно, після цього промазати їх свіжою мастилом.

Після деякого часу в самих дверей може утворитися дуже вільний, або навпаки, дуже щільний притвор полотна. Обидва цих випадку призводять до ускладнень при користуванні дверима.

Так, дуже щільний притвор викликаний тим, що відбулося порушення положення замкової системи, або через те, що зносилися ущільнювальні елементи, які були розташовані по всій поверхні полотна.

Якщо говорити про замкової групі, то тут її слід обов’язково відрегулювати за допомогою відгину планки приймального отвору ригелів. Також це можна зробити, якщо використовувати підтяжки, які слід встановити в те положення, в якому корпус замку знаходився спочатку.


Якщо замінювати ущільнення самого дверного полотна на ще більш об’ємні, то тут чекати особливо нічого, тому що це положення в змозі виправити лише час. Так, по закінченні декількох тижнів користування дверима ви побачите, що ущільнювач став приймати ту форму, яка була необхідна, і тоді вже перестане заважати закривання.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Як вибрати вхідні металеві двері

    Вибір вхідних дверей, як втім, і будь-якої продукції пропонованої ринком будматеріалів сьогодні не є простим. Перш ніж вирішити, як вибрати вхідні металеві двері зі всього пропонованого асортимен…

  • Як оббити, обшити металеві двері

    Обшиваємо вхідні металеві двері. За допомогою металевих дверей люди навчилися захищатися від злодіїв. Але виявляється, що ці надійні двері самі крадуть. Вони крадуть в квартирах тепло. Крізь щі…

  • Вибір вхідних металевих дверей замок, коробка, вічко; броньовані двері

    Ясна річ, що якісь вхідні металеві двері краще – ті й купують. Але щоб зупинити вибір вхідних металевих дверей дійсно на стоїть моделі, потрібно знати всі характеристики, на яких цей вибір буде з…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + seventeen =