Не потрапили на головну

Ріс.1.Електріческій масляний радіатор: 1-блок управління; 2-сполучний шнур; 3-світловий сигналізатор; 4-червона кнопка аварійного термообмежувач; 5-ніжка; 6-електронагрівальний елемент; 7-корпус;

Найбільш поширений тип приладу – панельний масляний радіатор з плавним регулюванням ступеня нагріву, аварійним термообмежувач і світловим сигналізатором. У нижню частину металевого корпусу 7 вмонтований електронагрівальний елемент 6 (ТЕН). Корпус виконаний з двох панелей, герметично сполучених зварюванням. До торця радіатора або до його лицьової поверхні приеднанні управління 1, з якого випущений сполучний шнур 2 з вилкою.

Обов’язковим елементом, що забезпечує безпеку радіатора, служить аварійний термообмежувач, що відключає нагрівальний елемент, якщо температура панелі корпусу перевищує 130°С.

У деяких моделях цю роль виконує терморегулятор. При установці ручки на максимальний нагрів він не створює пауз в роботі Тена, але відключає його, якщо температура перевищить безпечний межа.

У переважній кількості моделей електрорадіаторів ТЕН вмонтований в корпус із застосуванням зварних з’єднань і складає з ним нерозбірну конструкцію. Тому домашній ремонт буде обмежений відновленням блоку управління з з’єднувальним шнуром і вилкою. Саме їх несправності найчастіше зустрічаються при експлуатації масляних радіаторів.

Ремонт приладу істотно полегшиться, якщо перед розбиранням ви помітите взаємне розташування частин мітками, нанесеними нітрофарбою, тушшю або олівцем, завдасте маркування на клеми і монтажні дроти. Всі роботи з перевірки та ремонту електрорадіатори виробляєте тільки після від’єднання шнура від мережі. Не вмикайте радіатор до завершення побудови та встановлення всіх кришок та огорож.

НЕСПРАВНІСТЬ 1

Включений радіатор не нагрівається, світловий сигналізатор не світиться.

Причина 1

Немає напруги в розетці, несправна мережева розетка.

Спосіб усунення

Перевірте наявність напруги в розетці, вставивши в неї вилку справного електроприладу або скориставшись індикатором напруги. Якщо немає напруги або розетка несправна, перевірте електрощит квартири, відремонтуйте розетку.

Причина 2

Порушення електричного контакту в вилці сполучного шнура (рис. 2), його струмоведучих жилах, у місцях приєднання жил до клем блоку управління.


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =