Насадки для риболовлі на окуня влітку

Кращим вибором при лові окуня влітку буде мальок. Насаживать його потрібно за спину або верхню губу. Якщо клювання не важливий – варто спробувати використовувати малька, насадивши його через спину. Підсікається окунь краще в тих випадках, коли мальок насаджений через губу. Що б додати мальку живого виду, проколювати спину потрібно якомога меншою глибиною. Також хорошою наживкою може послужити невеликий рак. Під час риболовлі на окуня влітку можна також використовувати личинки бабки або п’явки. Але найголовніше, що потрібно пам’ятати це те, що багато залежить від типу водойми, з цього не полінуйтеся дізнатися у місцевих рибалок, на що вони ловлять окуня.

Також влітку окуня можна ловити на блешню або блешню. При лові на блешню враховуйте той факт, що глибина водойми повинна бути не менше 3-х метрів. Якщо погода дозволяє (тихий вітер і нету хвиль), можна позакидали і з човна не встановлюючи її на якір. На спінінг клюють середні і великі особливі. Не старайтесь закинути якнайдалі, окунь не полохливі риба і може непогано клювати і в декількох вітрах від човна.

У літній час краще клювання буває вранці, в теплі, з невеликим вітром, але досить похмурі дні. У сонячні дні риба може брати насадку далеко не у самого дна. Буває, що в досить жаркі дні окунь бере на глибині 3-4м.

Під кінець літа окуня починають ловити ближче під берегом, де вже є рослинність. З похолоданнями хижак потихеньку відходити на дно, і кльов його значно падає.

До речі, якщо у вас є якісь капітали і ви хочете отримати з них дохід, то ви зможете зробити вклади в банках Москви. Пам’ятайте, що гроші повинні працювати на вас, а не ви на гроші!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =