Як розрахувати вентиляцію?

Розрахунок вентиляції складається з визначення різних параметрів роботи її елементів. Завдяки цьому, вентиляційна система може відмінно функціонувати і вирішувати ті завдання, які повинна вирішувати якісна вентиляція. Київ – велике місто, де можна знайти різні пропозиції і отримати відповідь на питання як зробити вентиляцію в найкоротші терміни.

Як зробити вентиляцію: початковий розрахунок вентиляції

Для початку, потрібно з’ясувати наступні дані.

 • Площа і висота приміщення
 • Призначення приміщення
 • Кількість людей в приміщенні
 • Кількість приладів, які виділяють тепло

Ці параметри використовуються для того, щоб розрахувати продуктивність по повітрю, яка вимірюється в кубометрах на годину. З її допомогою легко можна знайти кратність повітрообміну – інший важливий параметр, який визначає скільки разів повітря в приміщенні повинен повністю замінитися протягом години. Ця кратність безпосередньо залежить від мети використання приміщення, кількості в ньому людей, потужності устаткування тепловиділення, і визначається відповідно до СНиП.

Далі розрахунок вентиляції переходить на наступний щабель – розрахунок потужності повітронагрівача. Він використовується для підігріву вуличного повітря в холодну пору року. Вентиляція, розрахунок якої необхідно провести, включає в себе нагрівач, потужність якого можна розрахувати на підставі:

 • температури повітря, яка повинна бути після роботи системи
 • продуктивності вентиляційної системи
 • типу нагрівача (електричний / водяний)
 • мінімальної температури повітря зовні.

Розрахункова температура повітря визначається для кожного приміщення окремо і для житлових приміщень вона дорівнює +18 °С. Розрахунок вентиляції на підставі мінімальної температури повітря значно залежить від кліматичної зони. Вентиляція, ціна якої вище, зазвичай має більший температурний діапазон.

Вентиляція, розрахунок якої тут видається, вже має кілька певних параметрів, і тепер необхідно спроектувати повітророзподільну мережу – фасонні вироби (розгалужувачі, перехідники, повороти), повітроводи, розподільники повітря (решітки і дифузори). Розрахунок вентиляції на цьому етапі починається зі складання системи воздуховодов. На її підставі розраховуються три важливі параметри:

 • Рівень шуму
 • Швидкість повітряного потоку
 • Робочий тиск (яке створює вентилятор)

Необхідний робочий тиск визначають за допомогою технічних характеристик вентилятора, і розрахунок ведеться на підставі типу і діаметра повітроводів, числа переходів між діаметрами, поворотів, типу повітророзподільників. Тиск, який створює вентилятор, має збільшуватися, коли збільшується довжина траси і кількість переходів і поворотів на ній.

Швидкість повітряного потоку також залежить від діаметра воздуховодов. Коли швидкість велика, втрати тиску ростуть, і рівень шуму збільшується. Тихі повітроводи з великим діаметром не можна використовувати у всіх випадках, оскільки є труднощі з їх розміщенням в міжстельовому просторі. Тому часто у відповідь на питання як зробити вентиляцію доводиться знаходити компроміс між необхідною продуктивністю вентилятора, рівнем шуму і діаметром воздуховодов.

Наші фахівці вже багато років проводять якісний і надійний розрахунок припливно-витяжної вентиляції. тому в професіоналізмі нашій компанії Ви можете аніскільки не сумніватися. Ми вибрали саме цю технологію розподілу повітря усередині басейну, так як вона є найбільш придатною для вирішення більшості проблем, пов’язаних з виникненням високого рівня вологості всередині приміщення.

Якщо ж Вам необхідно зробити розрахунок промислової вентиляції або ж якусь аналогічну (більш складну) роботу, то кращих фахівців, ніж в нашій компанії, Вам просто не знайти. Пам’ятайте, що співпрацюючи з професіоналами, Ви завжди можете сподіватися на отримання високого рівня сервісу за прийнятні гроші.

Таким чином, можна підвести підсумок сказаному в цій статті – вентиляція, розрахунок всіх необхідних параметрів – це складний процес, який включає в себе різні процеси і параметри. Проектний відділ в компанії Клінвент може врахувати всі ваші побажання, і ви зможете створити умови, в яких вентиляція, ціна, швидкість виконання замовлення і інші елементи нашої співпраці будуть максимально приємними для вас. Це найкраща вентиляція Київ може запропонувати вам!

Ви можете залишити заявку для наших фахівців або зв’язатися з нами по телефону.


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =