Чи знаєте ви, що 1 квітня – не тільки День сміху, але також день пробудження Домового? Цікава назва у свята, чи не так?

Як ви вже знаєте з статті про обереги. якщо зшити і подарувати Домового – він стає отаким талісманом, навіть можна сказати, захисником будинку, в якому оселиться.

Пропоную подивитися невеликий майстер-клас як зшити ось такого Домового своїми руками:

– солоне тісто (2 частини борошна + 1 частина солі + вода для замішування густого тесту)

– нитки, голка, швейна машина, в’язальний гачок.

Пошиття Домового – це робота, яку неможливо зробити один до одного. Дуже часто читаю відгуки авторів, що шиють ляльок – нібито кожна лялька наділена своїм характером і сама собі вибирає «прикид і імідж». На практиці, вкотре переконуюся, це дійсно так! Тому розбирайте свої рукодільні "хомячьи" запаси і шийте "свого" Будинкового так, як підказує ваша інтуїція!

1. Отже, викрійку Домового роздруковуємо на принтері (якщо немає принтера – можна перемалювати шляхом накладення аркуша або кальки на монітор):

вирізаємо, викроює зі світлої тканини тілесного кольору (тканина можна попередньо забарвити в слабкому розчині кави або чаю) дві деталі, складаємо, прострочуємо по контуру, відступаючи від зрізів 3 мм. Робимо надсечкі в куточках, припуски швів можна підрізати.

2. Робимо на спинці розріз в 3 см, зрізи обробляємо ПВА, даємо добре просохнути клею,

вивертаємо тільце на лицьову сторону, розправляємо, набиваємо синтепоном, зашиваємо розріз. Виходить ось таке тільце Домового:

Або читайте оригiнал here.


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − sixteen =