Алгоритм діагностики поломок стіралок Indesit

Для того щоб почати самостійне ремонтування машин Indesit, насамперед, потрібно зрозуміти, що ж поламалося. Для цього існують коди поломок пральних машин, які дозволяють самим зробити діагностику. У моделях з електронним табло вони висвічуються у вигляді цифр і букв, а в пральних машинках без табло — за допомогою певних комбінацій світлових індикаторів. Для машин Indesit знайти коди помилок в Інтернеті не складе труднощів.

Але раз вже людина замислилася про ремонт, значить, щось його турбує. Наприклад, калюжа біля пральної машини або її “дивну поведінку”. Більшість основних симптомів поломок виявляються або візуально або на слух. Якщо пральна машина гуде голосніше звичайного, то, швидше за все, проблема полягає в підшипниках і тут вже потрібна нова запчастина для пральної машини. Для того щоб у цьому переконатися, необхідно відкрити люк і посувати барабан рукою. Барабан з справними підшипниками крутиться легко, не хитається і не видає звуків. Якщо все-таки підозри не пропали, тоді потрібно зняти задню кришку і перевірити, чи не хитається шків приводу барабана і чи немає патьоків навколо підшипника.

Порівнюючи свої спостереження з кодами помилок, можна точно визначити тип поломки і усунути її. Правильний діагноз допоможе уникнути зайвих витрат і позбавить від додаткової роботи.

Ремонтуємо пральну машину своїми руками

Основними несправностями, які легко можна усунути самостійно, є поломки пристроїв подачі води та її виведення. Лопнули шланги потрібно відвернути і замінити на нові. Якщо шланг подачі можна замінити, не розбираючи пральну машинку, то для заміни зливного шланга доведеться зняти задню кришку. За допомогою плоскогубців зняти самозатискного хомут і від’єднати шланг від помпи. Після цього в зворотному порядку встановити новий шланг.

Також нескладно змінюється манжета люка завантаження. Для того щоб зробити заміну манжети, потрібно:

  • зняти дротяний хомут, який фіксує манжету на передній панелі і руками відокремити манжету від місця кріплення;
  • відкрутити кріпильні болти передньої панелі з люком і обережно відсунути її;
  • відключити роз’єм від замку і на час поставити панель убік, щоб вона не заважала ремонту;
  • за допомогою плоскогубців почергово послабити і від’єднати всі патрубки манжети, приєднані до інших приладів;
  • за допомогою викрутки послабити дротяний хомут, підчепити його плоскою викруткою і вивести з манжети;
  • зняти стару манжету і в зворотному порядку встановити нову.

Під час ремонту пральних машин своїми руками бажано проводити огляд внутрішніх шлангів і промацувати їх руками на предмет еластичності. Видалення сторонніх предметів з патрубків, барабана і зливного насоса також є обов’язковими елементами ремонту, раз вже знята передня панель. Від’єднуються патрубки досить просто шляхом ослаблення плоскогубцями саме затискних хомутів.

Основні помилки при самостійному ремонті Indesit

Дивацтва в роботі пральної машини — це не завжди привід відразу братися за викрутку і розбирати її знизу доверху. Спочатку потрібно переконатися, що виконані всі вимоги по правильному підключенню пральної машини. Більшою мірою це стосується зливного шланга. Наприклад, занадто низьке його підключення призводить до самостійного сливу води з пральної машини. Багато ж починають грішити на датчик рівня води або прессостата, як його ще називають. При несправному Пресостати пралка Indesit повинна видавати код помилки “F04”, а якщо його немає, то в 99 випадках зі 100 з датчиком все гаразд.

Деякі операції з ремонту стіралок Indesit своїми руками вимагають установки транспортувальних болтів на час робіт. Тому рекомендується встановлювати їх на всяк випадок при роботах зі пралкою. А потім, природно, не забути їх зняти.

Ну а найпоширеніша помилка при самостійному ремонті пральних машин Indesit — це початок робіт без відключення від електромережі і від водопроводу.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + twenty =