Зміст

Виділити місце в приватному будинку для зберігання залишкових матеріалів, дров або інвентарю не завжди можливо. А зберігати все це під відкритим небом просто неприпустимо. Крім того будь-якому господареві може знадобитися спеціальний загін для тварин, який потребує виділення значної площі на ділянці. У всіх цих випадках без сумніву необхідно звести якісний сарай своїми руками, і провести його правильне облаштування.

Заливка фундаменту під сарай

У кожному разі для такої будівлі знадобиться міцна основа. Бажано повністю заливати фундамент і при будівництві сараю для худоби своїми руками, і при створенні невеликої господарської будівлі.

Найбільш правильним варіантом стане створення монолітного фундаменту. Він відрізняється легкістю заливки і дешевизною необхідних матеріалів.

Докладні креслення сараю стануть найкращим підмогою для якісно виконаної роботи. Буде потрібно точно виміряти ділянку під зведення, відзначити стіни і перегородки. Потім для підготовки основи необхідно провести розмітку під фундамент на землі, поставити опалубку, підготувати піщану подушку.

Наступним етапом стане армування, а завершальним – заливка. На даному етапі цоколь буде готовий, і потрібно лише дочекатися його повного застигання.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + seventeen =