Для того, що придбаний шафа-купе на замовлення відповідав усім вимогам і був максимум функціональним, його необхідно грамотно спроектувати. Для цього важливо враховувати деякі моменти.

Розсувна система

Проектуючи купейну меблі, не забудьте врахувати, що вона має корисну глибину і фактичну. І якщо ширина розсувної системи становитиме 100 міліметрів, значить, корисна глибина меблів зменшиться саме на цю відстань.

Що врахувати при розрахунку глибини?

У розраховану вами глибину бажано відступити ще кілька сантиметрів, щоб виключити зачіпання пальцями стійок при відкриванні та закриванні дверей-купе. Якщо в шафі планується встановлювати штангу перпендикулярно фасаду, тоді не забудьте додати до довжині вішалки, ширину розсувної системи, в іншому випадку, ви не зможете відкрити і закрити двері.

Внутрішній простір

Як правило, по вертикалі внутрішнє наповнення розбивають так: вгорі антресольному полку, розмір якої повинен бути до 50 сантиметрів, а інший простір ділиться на рівні частини. Висота відділу під довгий одяг повинна складати приблизно 1,7 метра, а якщо у відділі планується зберігати коротку одежу, тоді висота залишається до 120 сантиметрів. Нижню полицю бажано зробити більше по висоті, ніж всі інші, там можна розмістити взуття або ж інші габаритні приналежності. Відстань між полицями повинна бути не менше ніж 30 сантиметрів.

Якщо ви плануєте встановити в кутовій шафа-купе висувні ящики, тоді врахуйте ширину відкритого прорізу купейних дверей. В іншому випадку – ваші ящики не зможуть висуватися назовні. При цьому дно ящика не повинно стосуватися підлоги меблів. Щоб це виключити передбачається зазор приблизно 10 міліметрів. При цьому ручки в ящиках бажано робити утопленими a планку ящика, інакше вони будуть заважати рухатися двері.

Якщо ви плануєте встановлювати у вбудований шафа-купе полки з деревинно-стружкової плити, тоді бажано обмежити їхню довжину. Якщо ви, наприклад, зробите полки, довжиною більш ніж 600 міліметрів, тоді вони можуть прогинатися під навантаженням. Крім того, якщо планується зберігати в меблів важкі предмети, тоді й полки повинні бути для них розраховані, потрібно більш міцний матеріал і посилене кріплення.

Набутий кутовий шафа-купе може грати у вашому інтер’єрі одну з головних ролей, тому важливо грамотно підібрати матеріал, з якого буде виготовлений фасад. Це може бути дзеркало, скло, дерево, плити ДСП і багато іншого. Якщо це буде шафа-купе в передпокій, тоді двері бажано наповнити дзеркалом, цей елемент необхідний у цьому приміщенні. Якщо це меблі в дитячу, тоді можна фасади зробити яскравими, і веселими – аплікація, фотодрук, або комбіновані різнокольорові фасади.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =