У нас в магазині ви можете вибрати необхідні балясини і замовити виготовлення балюстради без установки. Тим самим ви трохи економите кошти, але не маючи необхідних навичок існує ймовірність пошкодження виробів з бетону, тому ми рекомендуємо звертатися до фахівців.

Для ознайомлення далі ми наводимо коротку інструкцію по самостійному монтажу балюстрад.

монтаж балюстради

Отже, ви придбали дерев’яну опалубку для монтажу залізобетонної балюстради.

Перед установкою нижньої опалубки спочатку необхідно підготувати горизонтальну поверхню. Опалубка встановлюється, як показано на кресленні – її обсяг заповнюється розчином.

Розчин готується з розрахунку на один об’єм цементу М-500 – два об’єми сіяного піску, фракцією не більше 5 мм. Вологість розчину невелика, стиснувши розчин в долоні, рідина не повинна витікати і долоня повинна залишатися майже сухий.

Розчин ущільнюється шляхом ретельного трамбування. Всередину розчину закладаються два стержні арматури діаметром 12. Заповнивши нижню опалубку розчином необхідно встановити в нього, на глибину не менше 10 мм, балясину з відстані 200 мм по центрах.

Встановлені балясини закріплюються верхньої опалубкою, для виготовлення поручня, як показано на кресленні. Обсяг поручня заповнюється розчином з обов’язковим застосуванням арматури, аналогічно вищеописаному.

Верхню поверхню поручня простіше виготовити за допомогою скребка.

Максимум через годину потрібно полити баллюстрадой водою. Опалубка знімається через добу. Канал для стоку води в нижній опалубці звільняється після вибивання клинів.

Баллюстрадой необхідно ретельно поліваеть не менше двох разів на добу, протягом трьох днів. Висохла баллюстрадой покривається фасадної, водовідштовхувальним фарбою.

Вище були описані основні технологічні моменти для самостійного монтажу балюстрад.

Є більш докладна інструкція, знайдена в інтернеті від Регент-Декор, можете її завантажити тут.


(відкриється документ PDF).

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Туалет для дачі своїми руками схема і установка туалету на дачі фото

    Хороший присадибна ділянка – це краще місце відпочинку. Тут можна розслабитися, забути про міську метушню, напружених трудових днях, помилуватися красою і досконалістю природи. Важливо, щоб садов…

  • Установка витяжки над газовою плитою

    Припустимо, що всі суперечки і сумніви з приводу, яка саме витяжка вам потрібна, вже вирішені. Куди буде йти повітря – у вентиляційну шахту або, проходячи через фільтр, повертається в очищеному с…

  • Установка витяжки на кухні

    Установка витяжки. Даються практичні поради про те, як встановити самостійно витяжку на кухні. Витяжка – різновид воздухоочистителя. Встановивши її на кухні, ви забезпечите чистоту повітря не тіл…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + five =