Що потрібно знати, роблячи покупки в Інтернет - магазинах?

Інтернет вже не те що міцно увійшов у наше життя, як сказали б ми ще кілька років тому, він вже за цією адресою можна сказати прописався. І сьогодні без всесвітньої павутини наше життя вже уявити неможливо. У мережі на даний момент крутяться величезні гроші і будь-яка мало-мальськи поважає себе торгова мережа або маленький магазинчик торгують не тільки в реальному житті, а й для тих хто віддає перевагу знаходиться онлайн працює готовий інтернет магазин, в якому різноманітність товарів просто вражає нашу уяву. Як купувати в інтернет магазинах грамотно, щоб не розчаруватися коли замовлений Вами товар привезуть до Вас додому.

На це питання ми постараємося сьогодні відповісти. Щоб Ви відчували себе впевнено при здійсненні покупок через інтернет і не допускали прикрих помилок.

Робимо покупку в інтернет магазині.
Купувати одяг і навіть користуючись послугами інтернет магазинів, дуже зручно. Як же робити це грамотно?

Я думаю, багато хто вже знає, що здійснювати покупки, не виходячи з дому, не тільки дуже зручно, але й досить вигідно: адже ціни в інтернет магазинах найчастіше нижчі. Але, щоб віртуальний шопінг обійшовся для Вас без неприємностей, необхідно дотримуватися ряду важливих правил. А вони такі:
Подивися ціни на аналогічний товар, відвідавши звичайної магазин. Перш ніж робити замовлення, пройдися по звичайних магазинах (а краще з кількох), який торгує цікавить тебе товаром.

Порівняй ціни, потримай в руках таку річ, яку ти збираєшся придбати, поговори з продавцями.
Якщо товар тебе повністю влаштовує, а ціна на нього в інтернет магазині, дійсно, нижче, то потрібно зробити наступний крок. Перевір умови доставки.

Подзвони за телефоном, вказаним на сайті, і уточни, чи є що цікавить тебе товар на складі, коли його зможуть до тебе привезти, і скільки буде коштувати доставка. Також відразу ж уточни правила повернення та обміну (про всяк випадок). Зверни особливу увагу на деталі. У мережі дуже легко нарватися на шахраїв, набагато легше, ніж на вулиці або при відвідуванні реального магазину.
Що тебе повинно насторожити і на що потрібно звернути особливу увагу?

На сайті не вказано реальний адресу і номер телефону магазину. А лише присутній адресу безкоштовної електронної пошти. Ну, наприклад, mail. ru або yandex. ru.

При реєстрації на сайті тебе просять надати конфіденційну інформацію (номер паспорта, або ж банківської карти). Наступне що Вас має насторожити товар доставляється тільки по повній передоплаті.
І нарешті, підозріло низькі ціни. При цьому, дуже можливо, що товар може контрафактний і не відповідає Вашим вимогам.

Ось і всі особливості покупок онлайн. Після прочитання цієї статті Ви вже знаєте основні тонкощі здійснення покупок через інтнрнет. Я думаю, при дотриманні цих рекомендацій, особливих проблем у Вас виникнути не повинно.


І дивимося відео з теми. Я думаю, насправді не все так страшно, але обов’язково раджу Вам подивитися цей відео сюжет, щоб не допускати таких помилок.

. S. Стаття була корисною Вам? Поділіться, будь ласка, їй зі своїми друзями. Понажимайте трохи на кнопочки, які розташовані трохи нижче.

Що потрібно знати, роблячи покупки в Інтернет – магазинах?

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three − 2 =