Що робити якщо іскрить розетка

Як полагодити розетку самостійно. Часом, в Нашому будинку можуть статися непередбачувані речі. У це число входять і електричні поломки. Мабуть, вони і викликають найбільші труднощі при лагодження у жінок.

Якщо у Вас починає ні з того – ні з сього іскритися розетка, то це одна з найскладніших поломок, яка вимагає негайних дій.

Якщо Ви не маєте можливості скористатися професійною допомогою, то вихід один – дійте самі.

Ось декілька загальних правил і порад, які вам допоможуть полагодити розетку. Перше і найголовніше – не здумайте панікувати! Якщо піддастеся паніці, Ви не зможете раціонально діяти в ситуації, що склалася. Друге – не втрачайте часу дарма.

Від простого іскріння розетки і до пожежі Вас може розділяти всього кілька хвилин.
Намагайтеся діяти оперативно. Третє – відключіть автомат захисту поруч з лічильником; «Правильний» автомат можна дізнатися методом наукового тику, вимикаючи їх по одному. Автомат захисту знаходиться, як правило, у Вас в під’їзді, біля дверей.

Якщо Ви вважаєте, що не впораєтеся, попросіть про допомогу сусідів. Четверте – негайно вимкніть всі електроприлади з розетки.
Навіть самі нешкідливі речі на зразок фена або зарядки для телефону можуть становити небезпеку не тільки для Вас, а й для Вашого будинку. П’яте і найважче – спробуйте розібрати розетку. Зробити це поодинці і непрофесіоналові складно, але можна.

Якщо у Вас євро-розетки, Вам необхідно відкрити передню панель.
Для цього достатньо мати плоску викрутку. А якщо такий не є, то в хід можна пустити будь плоскі предмети (ніж, манікюрні ножиці, пилочку).

Тільки було б краще, якщо у цих предметів була пластикова або дерев’яна рукоятка, адже, як відомо, вони найменш електропровідні, і, значить, можливість отримати удар струмом зводиться до мінімуму. На всякий випадок, переконайтеся, що Ваші руки сухі. Після того, як Ви відкрили панель розетки, постарайтеся її прочистити.

Зробити це досить-таки не складно. Просто подивіться і переконайтеся, що там немає ніяких сторонніх предметів. В іншому ж випадку, просто спробуйте їх звідти видалити.

Краще це зробити ножицями з підходящої рукояткою, про яку написано трохи вище. Тепер, коли Ви розібрали і прочистили зламану розетку, Ви можете приступити до останнього етапу лагодження.

Шосте і останнє – з’єднання контактів.
Майже на всі сто відсотків будьте впевнені, що причина Вашої поломки – відійшли контакти. Приєднати їх назад – практично не становить ніякої труднощі. Вам всього лише потрібно скористатися тими предметами, які у вас вже є, і вставити відійшли контакти назад. Зробити це дуже просто.

Кожен контакт в розетці являє собою провід, кінець якого знаходиться в своєму гнізді.
Ваше завдання, просто вставити всі проводки, кінець яких поза гніздом назад. Після всіх виконаних Вами операцій з лагодження розетки, зберіть її знову.

Закрийте панеллю розетку дуже акуратно і максимально сильно, щоб вона не відійшла.
Тепер, коли вона у вас знову в зібраному вигляді, обов’язково її перевірте (але не забудьте включити рубильник в під’їзді). Увіткніть в розетку будь-який електричний прилад. Раджу Вам, на всякий випадок, увіткнути шнур від не надто потужного і не дуже дорогого приладу.
Поспостерігайте за розеткою кілька хвилин.

Якщо все гаразд і розетка більше не іскрить, значить, Вам вдалося її полагодити. Якщо ж вона як і раніше іскриться або видає дивні шуми, то тоді розетку небезпечно чіпати. У такому випадку просто необхідно викликати професійного майстра.
Читайте також на нашому порталі: Нам важлива Ваша думка! Проголосуйте за статтю або залиште свій коментар!


Обговорюємо статтю, задаємо питання, ділимося порадами на нашому Форумі. Жіночий портал «.

Що робити якщо іскрить розетка

Прочитати статтю повністю.


Коментарі:

Andrey Golubev пише: Ну хоч його й називають фторопласт, в мікрохвильовки використовують матеріал ближче до тефлону. Хоча звичайно і про тефлон нічого доброго не кажуть …)

Михайло Коробкін пише: До речі, про прокладання з фторопласту. Медики радять не використовувати фторопласт з харчовому зіткненні. Особливо при нагріванні.

Irbis 10 пише: Де слюду береш???

Andrey Golubev пише: Ну хоч його й називають фторопласт, в мікрохвильовки використовують матеріал ближче до тефлону. Хоча звичайно і про тефлон нічого доброго не кажуть …)

Михайло Коробкін пише: До речі, про прокладання з фторопласту. Медики радять не використовувати фторопласт з харчовому зіткненні. Особливо при нагріванні.

Irbis 10 пише: Де слюду береш???

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =