Як часто ви згадуєте про власне здоров’я?

Недолік сну, проблеми на роботі і неякісне харчування потихеньку віднімають сили навіть у найздоровіших. А якщо додати до цього погану екологію і постійне нервове перенапруження, ви отримаєте повний букет факторів, які рано чи пізно приведуть до виснаження організму.

Навіть самі, здавалося б, якісні продукти після температурної обробки, так чи інакше, втрачають значну частину своїх корисних властивостей, а це означає, що організм недоотримує певні вітаміни. Заповнити їх допоможуть біологічно активні добавки, або, простіше кажучи – бади.

Було б помилкою вважати, що бади потрібно приймати тільки для лікування. Цей комплекс вітамінів володіє потужним профілактичним ефектом, не дозволяючи організму розслабитися.

Згідно зі статистикою більше половини дорослого населення страждає надмірною вагою і викликаними їм хворобами – ішемічна хвороба серця, атеросклероз, цукровий діабет, гіпертонія і т.д. А, як відомо, 70% захворювань виникають внаслідок неправильного харчування.

Найпоширеніші втрати стосуються вітаміну С, фолієвої кислоти, вітамінів групи В, селену, йоду. Наш організм, як виявляється, страждає від дефіциту будь-якого елементу таблиці Менделєєва. Положення може здаватися жалюгідним, але вихід є і він у прийомі біологічно активних добавок.

Використання сучасних технологій дозволяють отримувати мікронутрієнти з природних речовин в концентрованому вигляді – в капсулах, таблетках, сиропах або бальзамах.

Навіщо потрібні БАДи?

Біологічно активні добавки – це не ліки, вони заповнюють речовини, які допомагають уникнути багатьох хвороб у майбутньому. Крім того, певні мікронутрієнти можна отримати тільки з БАД, як, наприклад, гінкго білоба, що містить рібофлавоніди, які регулюють мікроциркуляцію і капілярах, постачаючи мозок киснем. Речовина добувають з кори дерев, які ростуть в китайських селах і отримати їх в чистому вигляді іншим способом практично неможливо.

Нерідко буває так, що необхідні організму мікроелементи зустрічаються в тих продуктах, які практично зникли з раціону жителів сучасних мегаполісів, як, наприклад, брюссельська капуста, брокколі, ріпа, і т.д.

Східна медицина в своєму підході до лікування хвороби розглядає організм як єдину систему, будь-який елемент якої може вплинути на інший. Так, кошти, пропоновані китайськими фахівцями, допомагають поліпшити якість життя, знайшовши гармонію з власним тілом.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − 2 =