Купила саму звичайну портьєрні тканини в магазині. Рекомендують так: якщо тюль, то три довжини, якщо портьєра, то дві довжини. Хоча все ще залежить від виду штор: японські, римські, звичайні і т.д. Там свої нюанси. Я взяла трохи менше двох довжин (замість 3м взяла 2.5) і не засмутилася в кінці, коли побачила результат. Так що (як мені здається) це на смак – якої довжини будуть штори. А про висоту, краще щоб на 2-3см не доходила до підлоги (для зручності рухати їх і висять вони так цікавіше)

Далі підігнув і підшила краю, щоб не розсипалися. Є варіант ще сірником пройтися, але як кажуть "сірники дітям не іграшка")))

Йдемо далі. Зверху, де будуть люверси підгинаємо тканину для фортеці. Знову ж таки, рекомендують 13 см (як я зробила і видно на фото). Але в підсумку я зрозуміла, чим тонше і м’якше тканина, тим менше потрібно залишати простору зверху люверсів (я їх зміцнювала по середині) або ставити люверси ближче до згину. У мене залишилося близько 4см, і через те що тканина була м’якою, то верх не надто "Варто". Невелика поправка (спасибі sviv1212). Щоб "стояв" верх можна не думати куди поставити люверс, а просто проклеїти флізеліном. Якщо у вас загнуто 13 см, то флизелина потрібно 26см.

Обов’язково все пропрасувати. Одного разу, в пориві творчості пошила штори, забула погладити і відразу повісила. ось так і висять вони трохи мятенькіе, а зняти і погладити лінь))) ось така лентяйка!

Тепер найцікавіше. Люверси – дуже прості і зручні пристрої (єдиний мінус – це їх ціна. Продаються поштучно і один люверс коштує від 40р. А потрібно їх не мало). Вони складаються з двох половинок і замикаються між собою. ставити люверси потрібно залежно від бажаної хвилі. Якщо хочеттся глибше хвилі, то на відстань 20см, відповідно якщо менше хвилі, то і відстань менше. Але мені здається, що менше 15см не варто ставити, не дуже красиво. Загалом, поділяємо люверся, беремо половинку і, відмірявши відстань потрібне, обводимо всередині "дірку". І так поки не закінчиться штора). Можна й не обводити, а зробити яку-небудь іншу позначку, яка буде вам ясна.

і вішаємо. Головне, люверсів потрібно парна кількість. Я про це не знала (поки не пошила штори сама) і на ліву портьєру пішло непарна кількість, на фотографії видно що хвилюють не закруглена і це не дуже красиво (і на жаль не переробити). а на правій портьєрі парна кількість і хвиля добре заокруглилась, точніше не добре, а як має бути. але, як кажуть на помилках вчаться, так що наступного разу буду це знати.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як прати штори з люверсами – особлива увага заслуговують штори на люверсах


    Штори є неодмінним атрибутом в дизайні приміщення. За ними потрібен догляд, тому що вони збирають пил. За шторами можна доглядати в кілька етапів. 1. Можна для штор влаштувати провітрювання. Для…

  • Як зшити штори на люверсах

    Нарядні рівні складки, безшумне ковзання, дбайливе кріплення – ось головні переваги тюлів на люверсах. Виконані з металу кільця є додатковою прикрасою і надають гардині особливої ​​розкоші. Пошит…

  • Як підібрати штори до шпалер правильно

    У гармонійному і продуманому дизайні не буває ніяких дрібниць, тому окрема тема для розмови – як підібрати штори до шпалер так, щоб підкреслити красу обох цих елементів і навіть примножити її вда…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =