Українські збройні алкоголіки знову на сторінках світової преси. Правда, з такого приводу, за яким краще довіку не з’являтися. Шведські журналісти, відвідавши місце дислокації одній з елітних (за українськими мірками) бригад ВСУ, шоковані побаченим – зброя валяється де попало, його облік не ведеться взагалі, солдати активно споживають самогон, а потім терплять за це покарання, будучи заритими вертикально в землю.

Шведські кореспонденти Михайло Винярскій і Пол Хансен відвідали частина дев’яносто третього бригади ВВУ, розташованої в селі Пісках Донецької області. Свої враження вони описали в репортажі.

«П’ють самогонку, глушать рибу динамітом, зброя розкидано без всякого обліку”, – ось, що вони написали в своєму репортажі для відомого шведського видання DN.se.

«Одного вечора солдати дістали пляшку самогону і кілька пляшок спиртного – і пішли тости. Про те, наскільки це дозволено, я не отримав чіткої відповіді. За словами одного з солдатів, винуватця можуть прив’язати до дерева або закопати вертикально в землю ».

«За зброєю ніякого нагляду, – описують ситуацію в розташуванні кореспонденти. – Дерев’яні ящики з сотнями ручних і десятками протитанкових гранат стоять під стінами, і ніхто на них не звертає уваги ».

«Раптом вибух недалеко від місця, де ми знаходимося. Ні, це не Росія нападає. Це солдати на човні в озері «глушать» рибу.

Велика спливає на поверхню – і вечеря готова.

Про облік боєприпасів ніхто й не думає », – повідомляють подробиці бойового чергування солдат дев’яносто третього бригади співробітники шведського видання.

Нагадаємо, напередодні про те, що українських збройних алкоголіків "лікують" прив’язкою до дерева і вмістом в ямах, повідомив український волонтер Ів Богдан. Він також повідомив. що відмовляється співпрацювати з підрозділами, командування яких не в силах приборкати пияцтво серед підлеглих.

Раніше в ЗМІ з’явилися фотографії, що свідчать, що в якості витверезників у ЗСУ широко використовуються клітини для великої рогатої худоби.

Або читайте оригiнал here.


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =