Вітаю! У мене дуже легкий питання, але дуже потрібна допомога.

Через соціальні мережі зв’язався з представником однієї з компаній з дистрибуції / продажу музичного контенту на інтернет ресурсах.

Був висланий договір по передачі виключної ліцензії на певний матеріал.

Договір був роздрукований (2 копії) і підписаний з мого боку. Далі я повинен був вислати оригінал договору компанії по пошті, щоб вони поставили свій підпис, щоб підтвердити факт укладення (знаходимося в різних містах, особисто приїхати немає було можливості). Тут і так все ясно.

Але за певними факторам, договір так і не був висланий, т.е у них на руках немає оригіналу договору з моїм підписом, як і в мене з їх підписом.

АЛЕ, щоб прискорити процес виданні музики на порталах, я вислав фотографії договору, то що я підписав його. Скажімо так заставу. Після отриманих фотографій в соц мережі, мій музичний контент з’явився на інтернет ресурсах і продається. АЛЕ, як ви зрозуміли, що оригіналу договору з підписами обох сторін немає, тільки фото з моїм підписом, не більше.

Так от, чи має свою силу даний договір? І чи можуть мені в цьому випадку пред’являти штрафи і претензії щодо невиконання деяких пунктів договору?

А саме, за договором я не можу передавати ліцензію 3м особам, з ким то ще укладати договір, але мені треба передати ліцензію на деякий матеріал іншій компанії. Повторюся, чи можуть мені пред’явити за це претензії і стягнути штраф, враховуючи всю ситуацію?

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − five =