Перенесена прем’єра проекту "Смурфіки 3"

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, замість 5 серпня 2016, як планувалося раніше, глядачі дізнаються про чергові пригоди синьошкірих чоловічків 31 березня 2017.

"Нова дата ідеально підходить для цього фільму. Так як у дітей в цей час канікули, і віддача така ж, як влітку", – Прокоментував рішення президент департаменту Sony Pictures, що відповідає за світовий прокат, Рорі Брюер.

Нагадаємо, що студія прийняла рішення змінити жанр третьої серії. Тепер проект буде не комбінацією ігрового та анімаційного фільму, а повністю анімаційним. Постановником призначений Келлі Есбері, в активі якого такі мультфільми, як "Шрек 2" і "Гномео і Джульєтта".

"Приготуйтеся до нових пригод, які не мають ніякого відношення до перших двох фільмів. Маючи в запасі більше часу для роботи, ми зробимо кращий мультфільм з можливих. Для мене як режисера це найкращий з можливих варіантів", – Йдеться в заяві Есбері.

Перша частина "Смурфіки" заробила в світовому прокаті більше 500 мільйонів доларів. Світові касові збори продовження виявилися значно скромніше – 347 мільйонів доларів.

Повернутися до списку новин

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Скільки коштують салюти-рекордсмени від виробників піротехніки

    Вирішуючи купити салюти на весілля, на Новий рік, на відкриття фірми, на будь-який інший значимий свято, ми не шкодуємо грошей! Адже видовищний, красивий феєрверк подарує безліч приємних емоцій і…


  • Як укладати фундаментні блоки

    (Використання готових фундаментних блоків в якості фундаменту – практичне і популярне сьогодні рішення) Використання готових блоків ФБС – одне з найпоширеніших рішень пристрою фундаменту. При ук…

  • Як зробити комфортну кухню-вітальню

    Одним з найбільш вдалих і привабливих рішень, використовуваним для підвищення комфорту житла, є поєднання вітальні і кухні. Подібні зміни не тільки дозволяють ефективно використовувати існуючі пл…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =