Ну ось, тепер можна пріступать до збірки. Раджу на початковому етапі збірку здійснювати ключем, а не шуруповертом або дрилем, поки не придбаєте необхідні навички. Але тут, як кажуть, справа хазяйська.

У першу чергу вставляємо петлі в гнізда, вирівнюємо їх, як показано на фотографії, і тільки потім прикручуємо саморізами 3,5 х 16. Криво прикручені петлі залишають, м’яко кажучи, негативне враження від Вашої роботи, та й до того ж петля дуже швидко почне скрипіти.

Потім кріпимо фасади до бічних стінок. Деякі меблевики виконують цю операцію після збірки всього виробу, проте я рекомендую робити це до збірки. Коли виріб буде зібрано, Вам залишиться тільки навісити петлі на відповідні планки і відрегулювати зазори. У випадку, коли фасади великі, навішувати їх після складання одному буває вельми проблематично, та й петлі рівно не встановили. Як Ви бачите після того як ми навісили фасади їх тут же необхідно зняти відкрутивши затискні гвинти.

Далі забиваємо полкодержатели.

Тепер прикручуємо дно і нижню панель до бічної стінки.

Після цього кріпимо другу бічну стінку і стяжні планки.

Задня стінка (ДВП). Кріпленню задньої стінки приділіть найсерйознішу увагу! Саме вона додає жорсткість всьому виробу. Перед тим, як кріпити задню стінку, обов’язково перевірте діагональ, міряти потрібно з обох сторін, якщо розмір зійшовся значить все добре, якщо ні тоді потрібно вирівнювати! Інакше фасади ви не відрегулюєте! Вирівняти діагональ можна за допомогою задньої стінки, прихопивши спочатку верхні краї, якщо вона вирізана рівно, тоді сміливо вирівнюйте ДВП по одній стороні і все зійдеться.

Прикручуємо задню стінку на саморізи.

Через отвори в стяжних планках прикручуємо верхню кришку.

Зверніть увагу що бувають випадки, коли через висоту тумби, полку потрібно поставити на місце до того як навішувати фасади, інакше будуть заважати петлі, зокрема в нашій тумбочці, вообщем на практиці зрозумієте.

Навішуємо фасади, прикріплюємо ручки.

Ставимо заглушки. Я спеціально приділив цьому увагу, так як про це часто забувають.

Ну ось, наша тумбочка зібрана. Тепер регулюємо зазори, і можна кликати улюблену тещу приймати роботу! Така тумбочка може чудово вписатися у Вашу передпокій.

Як Ви могли помітити, весь процес виготовлення тумбочки починаючи від приклеювання кромки і закінчуючи складанням. відбувався в нашому офісі на робочому столі. Я це зробив спеціально, що б показати Вам як робити меблі в домашніх умовах. Єдине, що було упущено – це не прибиті каблучки (ніжка-гвоздик) в торці бічних стінок (по два в кожен), але це можна легко виправити, я думаю, Ви впораєтеся з цим самостійно.

У висновку першої частини хочу зауважити, що при виготовленні корпусних меблів будь-якої складності в домашніх умовах Ви зробите всі операції, описані вище. При цьому Вам не знадобляться ніякі програми, крім, якщо захочете, програми для складання карт розкрою ЛДСП.


Для складання проекту хорошого дизайнера потрібно аркуш паперу, олівець, лінійка, рулетка і просторову уяву. А всі ці проекти в тривимірному зображенні потрібні скоріше для того, що б показати їх замовнику, і таким чином набити собі ціну в його очах. Кажу зі знанням справи, бо сам цим часто користуюся. Якщо бачу, що клієнта не влаштовує мій нарис, або він думає, що тривимірний проект поліпшить зрештою остаточний дизайн його меблів, тоді будь ласка.

Природно, і ціна на меблі в такому випадку зростає. Я адже витрачаю на це свій час, і хто – то повинен у такому разі його оплачувати. Однак у завдання даного керівництва це не входить. Є багато інших цікавих моментів, на яких я хотів би загострити Вашу увагу.

Є питання? Задайте на форумі підтримки!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + twenty =