Скління і утеплення – важливі моменти в будівництві веранди, завдяки яким в даному приміщенні досягається потрібна температура як влітку, так і в холодну пору року. Тому цих питань необхідно приділити максимум уваги.

Як утеплити веранду

Розглянемо, як можна утеплити веранду з дерева зі стінами 5 на 3, 2 м, висотою стелі 2,8, м і загальною площею 16 м.кв. Веранда має три вікна, одну зовнішні двері і три зовнішні стіни. Матеріал, з якого зроблені стіни – брус товщиною не більше 20 см.

Утеплення веранди ставить метою зберегти влітку температуру в приміщенні веранди близько +20 ° С, коли температура на сонці в межах +40 ° С.

У разі відсутності теплоізоляції через стіни приміщення буде отримувати не менше 779 Вт тепла. При цьому шар мінеральної вати, що має коефіцієнт теплопровідності 0,04 зможе зменшити теплопередачу до позначки в 189 Вт А це значно збільшить за часом прогрівання повітря на веранді, що дозволить зберегти прохолоду.

Варто відзначити, що значна частина тепловтрат у разі веранди здійснюється через віконні поверхні. Тому в даному випадку важливо те, яким чином відбувалося скління веранди і які віконні заповнення були обрані.

Як склити веранду

Якщо ви замислюєтеся над тим, як склити веранду, зверніть увагу на те, що скління веранди може охоплювати не всі три сторони. Так, буде виглядати досить-таки непогано, якщо склити веранду з одного або ж з двох сторін, що допоможе створити тепло взимку і надзвичайну прохолоду влітку.

Сьогодні є можливість склити веранду стеклами великих розмірів. Якщо веранда невелика, не доводьте до підлоги скло на 0,7 м, так як воно може розбитися при перенесенні якихось речей або меблів, або при переміщенні людей. Якщо ви маєте простору і велику веранду, доцільно склити її повністю, від стелі до підлоги. До того ж, непогано буде зробити в ній розсувні рами.

Статті по темі:

Як виконується прибудова веранди до будинку і що для цього потрібно

Перш ніж почати роботу, необхідно визначитися яку веранду ви хочете, чи буде використовуватися вона в зимовий час або…

Скління веранди полікарбонатом або алюмінієвим профілем

Утеплення балконів

Людям завжди не вистачає квартирної житлоплощі. Бажання зберегти зайвий вільний метр штовхає на пошуки додаткових квадратних метрів, на…

Балкон, лоджія і тераса. Як розрізнити?


Ми часто сумніваємося, як правильно називаються ті чи інші приміщення, або без сумніву називаємо їх так, як нам…

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + six =