Винахідником «усмішки в Мережі» став американський вчений Скотт Фалман

Тридцять років тому професор комп’ютерної школи американського університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі Скотт Фалман придумав смайлик — комп’ютерний піктограма радість (:-)). Знадобився він для того, щоб допомогти користувачам передавати свої емоції.

Спочатку ідеєю Фалмана користувалися тільки співробітники університету, але незабаром смайлик придбав популярність і в інших наукових і навчальних закладах.

Професор одного разу зізнався: “Це було приголомшливо – стежити за тим, як з крихітного повідомлення на моніторі, яке я придумав за десять хвилин, виникає явище, що поширилося по всьому світу “.

Учений також запропонував піктограму, що складається з символів :-(, яка використовувалася для позначення особливо важливих частин в текстах повідомлень. Зараз комп’ютерні користувачі використовують її для того, щоб повідомити про поганий настрій.

У середині 90-х років минулого століття веселий і сумний смайли перестали задовольняти запити людей, які активно використовують інтернет. Тому на зміну двом буденним смайлам прийшло безліч нових виразників емоцій (;-). – /. -( і т.д.).

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =