У першу чергу, вам необхідно переконатися що джерелом укусів є саме клопи (Не комарі, кліщі і т.п. кровоссальні комахи). Для цього потрібно постаратися виявити і дізнатися хоча б одного клопа. Зробити це Ви можете ретельно дослідивши предмети меблів, розташовані по сусідству з тим місцем де клопи наносять свої укуси. Загляньте, де це можливо, в усі щілини, спробуйте максимально розібрати предмети меблів, підніміть матраци і т.п. предмети. Якщо виявити джерело укусів не вдалося, спробуйте вночі, раптово включити світло і розглянути свою постіль на предмет виявлення в ній клопів. Якщо і тепер виявити клопів не вдається, знайте, що джерелом укусів на Вашому тілі найймовірніше можуть бути також кліщі, блохи, комарі. Спробуйте виявити їх. Якщо Ви все ж виявили у себе клопів, Ви можете спробувати організувати знищення клопів самостійно, або зверніться в спеціалізовану службу для їх надійного знищення.

Послуги по боротьбі з комахами:

8 (495) 510-9482 (з 7 до 22 без вихідних)

РОЗЦІНКИ НА Знищення клопів

Знищувати клопів САМОСТІЙНО:

Майте на увазі, що надійних способів позбавити Вас від постільних клопів існує всього два. Перший це виїхати з зараженого приміщення подалі (його ми розглядати не будемо) і другий спосіб, це ретельно обробити Ваше приміщень і предмети меблів отруйним хімічною речовиною. Для цього другого способу Вам знадобиться придбати:

Захисний костюм – близько 200 руб. (або ж використовувати старий плащ, дощовик або т.п. річ)

респіратор – з патронами 250 руб. (бажано з фільтром тому проста маска все одно пропустить частину хімії всередину, як варіант підійде звичайний протигаз)

захисні окуляри – 100-150 руб. (краще вентильовані оскільки звичайні при обробці швидко запотіють)

захисні рукавички (підійдуть будь одноразові, але стежте щоб не рвалися в процесі обробки)

розпилювач – від 200 руб (знадобиться для нанесення розчину препарату на оброблювану поверхню)

інсектицидний препарат – вибір інсектицидних засобів досить великий, але найбезпечніші для самостійного застосування в квартирах на сьогоднішній день це мікрокапсульовані препарати. Завдяки тривалому залишковим впливу, такі препарати дозволяють знизити ризик виникнення рецидивів при дозріванні яєць клопів. Як приклад такого препарату можна привести вітчизняний мікрокапсульовані препарат "Екстермін-Ф", Або імпортний "Ксулат С25". Купити засіб від комах

При строгому дотриманні заходів особистого захисту, в побутових умовах допустимо купити засіб від клопів гострої дії відносяться до допустимої до застосування в житлових приміщеннях категорії шкідливості. Один з таких препаратів – Сіхлор. Це двокомпонентний препарат містить у своєму складі два по різному діючих отруйних речовини (циперметрин – 10% і хлорпирифос – 20%). Застосування цього, і подібного йому, препаратів дозволяє домогтися потрібного результату по виведенню клопів в максимально стислі терміни. Такі препарати варто застосовувати в "запущених" ситуаціях, якщо є можливість забезпечити відсутність людей протягом тривалого терміну після проведення обробки в комбінації з мікрокапсульовані препаратами, для досягнення максимального ефекту.

Однак, придбати ці препарати можна не в кожному магазині т.к. призначені вони в основному для професійного застосування і продаються торгуючими організаціями мають відповідну ліцензію. У звичайних господарських магазинах Ви можете придбати мікрокапсульовані препарат в малій фасовці. Купити засіб від клопів гострої дії Ви можете в торговельній мережі, у вигляді аерозолів або порошків. За ціною це Вам обійдеться до 1000 руб.

Отже необхідні Вам речі придбані. Приступимо до підготовки заходу зі знищення клопів. Евакуюйте з приміщення Ваших домочадців, домашніх тварин. Краще, по можливості, розрахувати і підготувати все так, щоб протягом 24 годин після обробки ніхто не з’являвся в обробленому приміщенні. Якщо у Вас є акваріумні рибки обов’язково відключіть їм компресор і ретельно їх накрийте на момент проведення обробки та провітрювання приміщення (навіть трохи препарату потрапив у воду може привести до їх загибелі). Наведіть будинок в порядок. Приберіть зайві речі (зубні щітки, помаду, столові прилади, посуд). Проведіть ретельну, бажано вологе, прибирання приміщення. Прибирання потрібна для того, щоб видалити пил і бруд і тим самим уникнути нанесення на них препарату і подальшого видалення його разом з ними при прибираннях. Зніміть постільна білизна, покривала, пледи (їх, надалі, необхідно замочити і ретельно випрати). Організуйте собі безперешкодний прохід до всіх предметів меблів, бажано, з усіх боків. Максимально розберіть предмети меблів, заражені клопами, щоб ретельно обробити їх внутрішні поверхні. Розведіть у воді придбаний препарат згідно з інструкцією по застосуванню і заправте ним розпилювач.

Починаємо обробку. Нанесіть розчин препарату у всі порожнини і щілини меблів і всього що її оточує. Особливо ретельно обробіть місце виявлення клопів. Витрата розчину повинен становити на вбираючі поверхні близько 100 мл на 1 кв.м. площі, на не всмоктуючі 50 мл. Після обробки меблів ретельно обробіть всі поверхні приміщення (всі кімнати, коридор, МОП – це потрібно, щоб блокувати їх можливі шляхи міграції і запобігти рецидив появи клопів на необробленому ділянці). Постарайтеся блокувати препаратом всі можливі шляхи втечі комах (дверні прорізи, щілини, вентиляцію). Після. ретельно провітріть Ваше приміщення протягом декількох годин. При цьому в приміщенні не повинно бути людей і домашніх тварин. Повернувшись ретельно протріть вологою ганчіркою з розчином соди всі поверхні до яких може торкатися незахищена шкіра людини (столи, полиці тощо) Змивати препарат з недоступних торкання поверхонь не потрібно тому це призведе до його дезактивації і знизить або зведе нанівець ефект від обробки. При застосуванні мікрокапсульованих препаратів майте на увазі, що ефект від їх нанесення повністю проявить себе не відразу, а знищення всіх клопів може настати в термін від декількох днів до декількох тижнів і навіть місяців. Удачі вам!

Майте на увазі, що дане керівництво носить тільки ознайомлювальний характер. Ми вкрай не рекомендуємо Вам займатися самостійними заходами по боротьбі з клопами і радимо звернутися до фахівців, які мають необхідну кваліфікацію, обладнання і препарати. Однак, якщо Ви вирішите проводити дезінсекційні заходи для знищення постільних клопів самостійно, рекомендуємо Вам строго слідувати затвердженим санітарно-епідеміологічними правилами з дезінсекції (СанПіН 3.5.2.1376-03 ).

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО постільних клопів


Ви можете дізнатися як завелися клопи в квартирі,

перейшовши в розділ СПОСОБИ ЗАРАЖЕННЯ

Ознайомитися з особливостями життєдіяльності постільних клопів, Ви зможете, перейшовши в розділ ОСОБЛИВОСТІ ЖИТТЯ

Адекватно оцінити загрозу Вашому здоров’ю, витікаючу від клопів, Ви зможете, перейшовши в розділ ЗАГРОЗА від клопів

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 17 =