Навісні полиці в гаражі

style ="display: inline-block; width: 336px; height: 280px"

data-ad-client ="ca-pub-6867900457328558"

data-ad-slot ="2894496054"gt;

Отже, гараж побудований і прийшов час обживати приміщення. Але, думаю, задовго до закінчення будівництва з’явиться необхідність зберігати в гаражі всяке-різне. Якщо тупо все покласти на підлогу, то дуже швидко місця в гаражі залишиться мало. Ось для цього люди і придумали всякі шафки, полиці, стелажі, куди можна в кілька рядів скласти речі і таким чином більш повно використовувати приміщення.

За часів СРСР галузі народного господарства якось не замислювалися про таку потребу і кожен робив стелажі, полиці і шафи для зберігання як вдома, так і в сараях, гаражах та інших підсобних приміщень хто на що здатний і з тих матеріалів, що зміг дістати. Зараз же ситуація змінилася в кращу сторону. Зараз можна самому виготовити стелажі і полиці, а можна купити їх у магазині.

Мережі великих гіпермаркетів ІКЕЯ і Леруа Марлен пропонують на вибір готові стелажі з дерева і металу різних розмірів і забарвлень. Ну і на різний гаманець, природно. Крім того, стелажі стали дуже затребувані на ринку складських послуг і весь інтернет просто завалений пропозицією з купівлі стелажів різних конструкцій на вибір. На мій превеликий жаль, в інтернеті розплодилося купа спамерів, які просувають різні ресурси всякими сміттєвими сайтами, на яких окрім ключових слів і трохи картинок немає ніякої корисної інформації. Я спробую заповнити прогалину і дати докладний опис як самому зробити і повісити стелажі і полиці в гаражі.

Але для початку спробуємо класифікувати всі системи гаражного зберігання.

Класифікація систем зберігання в гаражі

Перш за все, можна все системи зберігання в гаражі розбити на 3 частини: полиці, стелажі і шафи.

Інтуїтивно зрозуміло, що шафа – це короб з полками, що закривається дверцятами з фасаду. Спеціально ніхто не купує шафа в гараж. Як правило, в гараж шафа потрапляє з вітальні вашої або ваших друзів, оскільки з часом він втрачає свій зовнішній вигляд, і ви або ваші друзі хочуть оновити меблі. Вбудовані шафи в гаражах так само зустрічаються у «рукатих» майстрів, які хочуть, щоб навіть в гаражі було красиво. Однак, як я вже сказав, це досить велика рідкість.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =