Стиль Кантрі

Стиль кантрі, як не дивно, походить від англійського слова country. Це слово може мати значення як країна, так і село. Саме це і є основними характеристиками даного стилю.

В одному випадку це може бути інтер’єр в сільському стилі,
а в іншому випадку це відображення колориту самих різних країн.

Це стиль в першу чергу втілення ідеї чисто екологічного дизайну. Він створюється виключно з екологічно чистих будівельних інших матеріалів. Для підлоги використовується різні матеріали, наприклад декоративний камінь або дерев’яні мостини різних типів деревини.

Для стін в інтер’єрі стилю кантрі використовують декоративну штукатурку іноді в доповненні з елементами кам’яної або цегляної стіни. Дерево використовується в основному світлих, теплих відтінків. Непомітні звичайні паперові шпалери з тонким зображенням квіток так само відмінно підійдуть для декору стін.
Так само для створення кантрі-інтерьра нерідко використовується метал. Краще, якщо він буде мати зістарений вигляд, хоча б місцями.

Що є абсолютно протипоказаним даному стилю так це хромований метал, а так само високотехнологічні скла разом з пластиком.
Але цей стиль не виключає різні імітації екологічних елементів і матеріалів, якщо звичайно не порушується при цьому головне в цьому стилі теплота.

Стилю кантрі характерна велика кількість квітів, але не в якому разі не яскравих, що не помітних кольорів, а густих і соковитих. Основою є теплий, пастельні заспокійливі кольори. Що стосується меблів підходящої для цього стилю, то вона повинна бути виготовлена, знову ж таки, з натуральної деревини світлого відтінку. Предпочитается використовувати плетену і ніяк не поліровані меблі, при чому вона вся повинна бути правильної форми.
Невеликі дивани,
різні види крісел (особливо крісла-качалки) повністю доповнять створений вами інтер’єр.

Запам’ятайте, що в першу чергу при виборі меблів Ви повинні керуватися основним правилом: меблі повинна бути комфортабельною. Найважливішими елементами стилю кантрі є різні скатертини, милі серветочки, чохли на стільцях і кріслах, драпірування і безліч інших прикрас. Цінними є так само предмети зроблені своїми руками,
такі як вишивка на серветках і рушниках, плетені килимки та інші симпатичні речі.
Кожна річ повинна захоплювати дух, бути оригінальною і неповторною. Вікна повинні бути оснащені шторами з натуральної тканини (бавовна).

Не завадять і рюші, драпірування і невеликі збірки. Дивно, але коли вітер колише такого виду штори, здається, що Ви відчуваєте запах квітів і трави з поля.


На кріслах і диванах можна розкласти багато різнокольорових в’язаних подушечок.
Достаток квітів і візерунків не повинно Вас лякати. Поєднуйте різні тканини, візерунки, кольори, так, що б це не перевантажити загальний вигляд інтер’єру. Сам по собі кантрі це неймовірно затишний, домашній, теплий стиль. Він символізує комфорт і надійність.

Цей стиль прямо передає Вам відчуття сільського життя, змішуючи вишуканість і практичність.

Стиль Кантрі

Прочитати статтю повністю.


Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 11 =