Ми раді що Ви зайшли на наш сайт. Якщо Ви хочете заощадити свій час, гроші і нерви радимо зупинитися на нас.

Ми Вам пропонуємо німецька якістьточність і тонкість  в роботі як в Швейцарії, креатив як в італійських  майстрів, українські ціни , гостинність Кавказу. простота в спілкуванні  як  Греції ,щедрість і подарунки  як на сході  а торгуватися  ну майже як в Стамбулі чи Сакалле. Квіти прикрашають наше життя, роблять її яскравіше, піднімають нам настрій, розповідають нам про почуття їх дарує, несуть таємне послання і зачаровують своєю красою. Наша робота полягає в тому, щоб зі смаком, до місця і красиво їх оформити. Оформлення квітів або квітами – це мистецтво, покликання якого радувати оточуючих. Ми пропонуємо Вам дизайнерське оформлення різних свят та урочистостей, оформлення весіль, оформлення залу, весільних букетів, оформлення машин, келихів, створення композицій, оформлення тканиною, оформлення арок, оформлення бізнес зустрічей і корпоративів, декорація інтер’єру, оформлення тематичних праздніков.Ми також можемо Вам запропонувати декор до оформлення вашого заходу: ювілей, хрестини, день народження, весілля і т.д. Це може бути логотип фірми, Ваші ініціали, прапор, фігури і тваринки з живих квітів, також різьблені тваринки й інші фігури (карвінг) з овочів, фруктів, шоколаду та др.матеріала. Великий вибір ваз, стійок, свічники, арки штучні, тканини і інший декор.

Спеціальна пропозиція

Є можливість стати Своїм  і зробимо як для Своїх. знижки від 5 -20 % Дзвоніть, пишіть, уточняйте.Ми показуємо те що робимо ми а не хто то.Ми оформляємо заходи політикам, спортсменам, бізнесменам, зіркам естради іншим особистостям. Якщо Ви хочете оформлення весілля з креативом і родзинкою в своєму стилі Ви звернулися за адресою а якщо за стандартом то теж за адресою. Нас знають, пам’ятають, рекомендують в Україні, Вірменії, Афганістані, Греції, Єгипті, Данії, Ірані, Італії, Нігерії, США, Франції.

Весільний букет і його роль в оформлення весіль

Букет нареченої – це обов’язкова деталь кожного весілля. Він повинен підкреслити красу нареченої. Півсфера, круглий, каскад, віяло, сумочка і це не весь перелік варіантів весільних букетів. Майже на всіх весіллях в кінці торжества наречена кидає весільний букет. У наш час все частіше замовляють букет двійник, він відрізняється природно від букета нареченої по красі. Він схожий на головний весільний букет і під час весілля з ним може ходити свідок, а потім наречена кидає його. Ми зробимо все щоб ваш букет нареченої був одним з кращих деталей у вашому образі.

Весільний декор 

Сімейні свічки, келихи, підсвічники, подушечки з живих квітів – це лише малий перелік пропонованої атрибутики при оформленні весілля. Весільний декор у залі підбирається під сценарій вашого весілля та облік дизайну ресторану шатри, колони, гостьове дерево, серця. Наше завдання надати весільний настрій навіть не дуже весільним

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 3 =