Лада 2108 "Світлана" Утилізована> бортжурналу> Світлодіодні ліхтарі (1000 і 1 спосіб як зробити)

Дуже захотілося мені Світлодіодні ліхтарі.

І бажання вперлося в бюджет, яким я особливо не мав, і тут перелопатив весь інтернет і форуми як і що подешевше можна зробити.

В данному БЖ наведу кілька прикладів як можна зробити ліхтарі, від себе та інших авторів.

Спосіб:

№1 купити або зробити під замовлення готові

№2 Зробити самому повністю від і до, автор БЖ

(dangubas)

(D-KiLLa) PART 1

(D-KiLLa) PART 2

Мені більше сподобався 4 варіант. старі ліхтарі вже були, тюнінгованих з прозорим склом придбав на розборі за 800р за пару.

І так маємо 4 плафона з верху тюнінгованія з низу рідні один лівий розбитий в ДТП (це не важливо, і так будемо відривати верхню частину плафона).

Розбираємо тюнінгованія плафони:

Приклеєне було скло на герметик, по скільки я вже научіння особистим досвідом як знімати скла з фар, ось з цією роботою Ангельські вічка. Відразу вирішив гріти феном, що б герметик став м’якше і податливим.

Далі напевно коментарі по розбору не обов’язкові просто скажу що світлодіоди залишилися на щастя живими, вони ж і будуть потім задіяні в плафоні.


Так от тепер беремо старий розбитий плафон (де вже було відірване верхня частина скла) і скло від тюнінговоного плафона.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як зробити ліжечко для кошенят

    як зробити ліжечко для кошенят куди можна поїхати відпочивати в червні, липні за кордон? Кошеня в будинку: догляд, виховання, ветеринарна допомога Ліжечко для кошенят Але в кінцевому підсумку ме…

  • Як зробити меблевий фасад своїми руками

    Як самому виготовити меблевий Як самому зробити Меблі для кухні своїми руками Як виготовити меблевий фасад, Як зробити меблеві фасади з алюмінієвої кромкою? як зробити меблевий фасад з фасад св…

  • Як зробити карвінг в домашніх умовах

    Деякі люди не знають, що це таке. Хтось може наївно вважати, що це якийсь вид спорту, пов’язаний з автомобілями, хтось може думати, що це відноситься до кухні. Але насправді, карвінг – це хімічна…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =