Агентство «Нова ідея» надає послуги з просування сайтів, їх пошукової оптимізації.

За час роботи ми розробили ефективні стратегії по просуванню сайту на верхні позиції пошуковиків. При цьому ми використовуємо тільки білі методи, які довели свою ефективність, тому гарантуємо своїм клієнтам, що їх сайти не потраплять в «чорний» список, а також виключає будь бан з боку пошукових систем.

Ваш сайт по відношенню до пошукових систем буде самим «дружнім», так як ми зможемо наповнити верстку відповідно до seo -Стандарти, забезпечимо вашому сайту просування в ТОП позиціях в пошукових системах.

Ми проведемо seo-аудит Вашого сайту, складемо семантичне ядро, проведемо аналіз ваших конкурентів, проведемо внутрішню оптимізацію, складемо анкор і закупимо необхідні посилання.

Ми гарантуємо реальні терміни просування, не обіцяємо того, чого не в змозі виконати.

Оптимальні ціни і гарантія результату. Вартість просування безпосередньо залежить від позицій сайту в пошукових системах Google і Яндекс.

Завжди працюємо на випередження, і не даємо можливість пошуковим системам змінювати пошукові алгоритми, так як ми не слідуємо змінам, а намагаємося їх передбачити. Це дозволяє сайтам, просуванням яких ми займаємося, не здавати своїх позицій.

Стабільно високі позиції в просуванні сайтів не на словах а на ділі -КРЕДИТ нашого агентства.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як змінити тип файлу

    При роботі з різними програмами, які займаються обробкою аудіо, відео та графічної інформації, нерідко виникає проблема зміни розширення файлу. Для чого це потрібно? Як правило, при завантаженні…

  • Як змінити розташування папки – Мої документи – в Windows XP і 7

    У даній замітці ми покажемо, як змінити розташування папки Мої документи в Windows XP і 7. Дана проста операція принесе Вам чимало користі надалі, так як при перевстановлення системи не доведеть…

  • Відгуки про Відпочинок дикуном в Сочі (Росія, Сочі)

    хороше, відпочинок сподобався, але засмучує байдуже ставлення сочинцев Переваги: Гарне місто, чисте море, дешеві фрукти та овочі Недоліки: Відкриті колодязні люки, байдужість сочинських таксист…

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =