Тур “За новорічними подарунками в Карелію.” 2 дні / 1 ніч

Петрозаводськ-Дом ляльки – Дід Мороз – Кондопога- водоспад Кивач.

Дати заїзду:

1 день.

Зустріч з Дідом Морозом!

Зустрінемося з Вами на ж / д вокзалі міста Петрозаводська у 8 вагона поїзда №18. Гід з табличкою “ТК Карелія”.

Для гостей прибули поїздом № 658 зустріч з гідом в 8:00 на першому поверсі будівлі ж / д вокзалу. Сніданок в кафе міста за доп.плату

А тепер ми пропонуємо Вам зануритися в дружню атмосферу північного міста – столицю Карелії – місто Петрозаводськ. На оглядовій екскурсії Ви побачите красиву набережну Онезького озера, де вас чекає “Дерево бажань” та інші авангардні скульптури, подаровані місту містами-побратимами. Обов’язково загляньте в Губернаторський парк! А також відвідаєте один з найкрасивіших храмів в місті – Собор Олександра Невського!

Екскурсія в Будинок ляльки. Прагнучи йти в ногу з часом, ми ризикуємо втратити шанс опинитися в казці. Таку можливість сьогодні нам надає ця експозиція.

Придбання янголят, диваків, Дівіком та багатьох інших іграшок, зроблених своїми руками карельськими майстрами

Зустріч гостей приїжджаючих поїздом 382 на першому поверсі будівлі ж / д вокзалу.

Трансфер в місто Кондопогу- “культурну столицю” Карелії.

Розміщення в готелі.

Обід в кафе міста.

Виїзд до Діда Мороза в казковий ліс за подарунками. Новорічне гуляння, ігри, пісні, хороводи, катання на санках, веселі конкурси. Кожному учаснику зимових забав подарунок від Діда Мороза. Дегустація карельських напоїв, настоянок, бальзаму і сьогодення карельського чаю з національною випічкою. Фото на пам’ять з карельським Дідом Морозом і Снігуронькою!

На прогулянці по місту ви побачите головну пам’ятку міста –карильйон. Єдину в Росії дзвінницю, привезену в місто з Голландії. Ми покажемо Вам кондопожском Палаци і найкрасивіші новорічні ялинки, встановлені по всьому місту.

Вечеря в кафе міста.

2 день.

Довго буде Карелія снитися!

За доп.плату

Поїздка на перший російський курорт “Марціальні Води”. заснований Петром I в 1719 р Відвідування церкви святого апостола Петра (1721 р), дегустація води з знаменитих природних джерел. Огляд музею і церкви Петра і Павла – 1721р. По дорозі зупинка біля гори Сампо – чарівної гори, де ви неодмінно знайдете чарівний камінчик, який буде приносити вам удачу! (850 руб / чол)

Відвідування старовинної Успенської церкви – 1774– видатний пам’ятник дерев’яного зодчества Карелії, розташований на березі Онезького озера – 350 руб / чол.


Всі разом виїжджаємо до красеня водоспаду!

Відвідування водоспаду Кивач – одного з найбільших рівнинних водоспадів Європи. Ви також відвідаєте дендрарій. окрасою і гордістю якого є знамениті карельські берізки. Карельська береза – дерево, якому природа подарувала дивну красу деревини, що нагадує своїм малюнком мармур. Навіть у XXI ст. серед учених ведуться суперечки з питання походження цього дивного дерева! Пікнік на водоспаді за дод. плату (шашлик з карельської форелі – 350 руб / чол, чай, випічка)

Вечеря в Петрозаводську.

Трансфер до Петрозаводська на ж / д вокзал до 18:00.

Прощання з гідом.

До нових зустрічей!

Від’їзд в Москву, потяг № 17 (19.00) або в Санкт-Петербург, поїзд № 657 (23.00).

У вартість туру входить. проживання в готелі Кондопога, дворазове харчування. робота аніматорів, робота гіда, транспортне обслуговування, вхідні квитки, комісія агентству.

Вартість туру на 1 особу:

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 8 =