Будь-який користувач стільникового зв’язку може зіткнутися з ситуацією, коли на балансі його мобільного пристрою закінчуються гроші. А якраз у цей момент терміново потрібно дізнатися, як збільшити швидкість роботи 3G модема МТС. або отримати якусь не менш важливу інформацію з інтернету. На жаль, не кожен знає, в борг на Білайні як брати. а адже це чудове рішення на той випадок, якщо поповнити рахунок на даний момент не виходить.

Як брати гроші в борг на Білайн?

Отже, якщо у нас на рахунку залишилося надто мало грошей, нам рекомендується скористатися сервісом під назвою «Довірчий платіж». Це дуже зручно, якщо поповнити баланс можливість відсутня, однак продовжити залишатися на зв’язку дуже важливо. Таким чином, можна користуватися послугами свого оператора і не залежати від зовнішніх факторів.

Для того щоб мати доступ до даного сервісу, необхідно бути активним власником нашого номера не менше 3-ох місяців (точний термін залежить від конкретного тарифу). Іншими словами, ми не зможемо взяти в борг, якщо тільки що купили SIM-карту з новим номером. У свою чергу, та сума, яка може бути нам надана в рахунок майбутньої оплати, залежить від витрат на зв’язок протягом останнього часу.

Підключити послугу зможуть тільки абоненти передплатної системи. Вона надається як в роумінгу, так і в домашній мережі.

Тепер про те, в борг на Білайні як брати гроші. Для підключення послуги слід набрати комбінацію * 141 #.

Відзначимо, що тарифікації підлягає тільки успішний запит, який закінчується наданням платежу. Вартість послуги становить $ 0,20. Після поповнення балансу ці гроші списуються разом із сумою взятого нами позики.

Як брати в борг гроші на Білайн в роумінгу?

Принцип надання в борг при знаходженні абонента в роумінгу мало чим відрізняється від надання позики в домашній мережі оператора, описаного вище. Це той же сервіс під тією ж назвою, але в роумінгу. Головне розходження полягає в збільшенні витрат на зв’язок. Крім того, мінімальна сума, яка повинна бути на рахунку, складе 450 рублів.

Розмір того платежу, який ми можемо отримати, також залежить від кількості грошей на балансі. Наприклад, якщо на нашому рахунку 450 рублів, ми зможемо отримати позику 150 рублів, а якщо понад 1500 рублів – вже 450 рублів.

Вартість кожного такого платежу становить 15 рублів з урахуванням ПДВ. Плата списується через 3 дні з моменту отримання позики. Якщо заборгованість була погашена не вчасно, номер блокується. Почати користуватися їм знову можна буде тільки після того, як ми поповнимо рахунок. Для цього зовсім не обов’язково відновлювати сімку Білайн в одному з фірмових салонів.

Ще однією цікавою пропозицією в роумінгу (а також в рамках домашньої мережі) є послуга «Автоплатёж». Цей сервіс не може бути активований одночасно з послугою довірчого платежу. Щоб підключити його, слід набрати запит * 141 * 11 # і натиснути кнопку виклику.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 3 =